Анкета: Притежавате ли Redmi Note 5? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Вече е в ръцете ми!
69.77%
90
69.77%
Съвсем скоро ще го получа/взема.
7.75%
10
7.75%
Обмислям сериозно покупката на този модел.
14.73%
19
14.73%
Искам само да видя резултатите
7.75%
10
7.75%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб на собствениците на Redmi Note 5
#1

 
   
 
Това е дългоочакваната тема за преброяване собствениците на модела. Моля всички притежатели да гласуват в анкетата!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах с отговор 2: Съвсем скоро ще го получа/взема Smile


Цитирай
#3

Аз също гласувах с номер 2. Очаквам телефона да пристигне до края на другата седмица най късно.
Цитирай
#4

Аз гласувах от името на съпругата Smile
Но все пак имам достъп от време на време.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#5

Телефона днес пристигна и на пръв поглед е страхотен. Промених избора си на опция 1 в анкетата. За нов раздел трябват още двама.
Цитирай
#6

Хайде аз да съм единия от двамата Smile+ един ..4/64гб
Цитирай
#7

Хайде и аз промених отговора в анкетата! Готови сме за нов раздел Storstark


Цитирай
#8

Да се похваля, от вчера и аз съм собственик на Redmi Note 5 черен 4/64 глобална версия.
Цитирай
#9

И аз да се похваля,вчера ми дойде дългоочаквания преордернат телефон - Xiaomi Redmi Note 5 Global Version , цвят Син , 4/64 Smile
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...6o8mLaew8k
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...mphfPPifG7
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...OwJ7DVvQiV
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...t4IV5qfuY7

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#10

Как ти се струва синьото? Търпи ли на черни или други калъфи?

От както излезе mi note 3 искам тъмно син телефон! Ех този да беше син и отпред, нямаше даже да мисля за черен!

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#11

Присъединявам се към клуба. Това е телефона с най-добрата камера от Шаоми, който съм имал досега Smile
Цитирай
#12

И аз се присъединявам.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#13

Присъединявам се също като още един собственик на модела - 4/64 син цвят. За сега само суперлативи!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#14

От една седмица, 4/64 when u go black ,never go back

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2018-06-03, 14:12:05)MupoMD написа:  Как ти се струва синьото? Търпи ли на черни или други калъфи?

От както излезе mi note 3 искам тъмно син телефон! Ех този да беше син и отпред, нямаше даже да мисля за черен!

Да ти кажа честно,че синия цвят е безсмислен ако ще му турнеш черен кейс,оригиналния който идва с него е един прозрачен,мек,но много лесно се залепва в джоба ми и кейса лесно излиза от телефона което ме нервира,добре че поръчах заедно с телефона един твърд кейс на Нилкин,черен е,направо заспа на телефона,даже синьото не се вижда ,откроява се слабо само отзад на сензора за пръстовия отпечатък

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#16

Търсих и аз син ама не намерих,в крайна сметка черен.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Тръгна преди 11 дена от Хонг Конг и най- после е при мен. Хареса ми, че в кутията има секция за силиконов калъф. Така трябва. Но мисля да го ползвам с Нилкин флип. Не съм решил дали да ползвам досегашен акаунт и на гугъл и на MI или на чисто с нови.
Цитирай
#18

(2018-06-15, 17:29:00)NTM написа:  Тръгна преди 11 дена от Хонг Конг и най- после е при мен. Хареса ми, че в кутията има секция за силиконов калъф. Така трябва. Но мисля да го ползвам с Нилкин флип. Не съм решил дали да ползвам досегашен акаунт и на гугъл и на MI или на чисто с нови.
Аз взех нилкин ама колкото за протекция

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-06-15, 17:48:45)tiesto_pld написа:  Аз взех нилкин ама колкото за протекция

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Поръчах го с каквото предлагаха от магазина, защото ми писна да давам по 5 лв на еконт-а я за стъкло, я за силиконче някакво. Доволен съм.
На Самсунзите прозрачните флипове са друга бира, но .., по- натаък , като омръзне тоя
Цитирай
#20

4/64 Черен


Цитирай
#21

4/64 Black
Цитирай
#22

Плюс един черен 4/64

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#23

6/64 златен.

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай
#24

черен 4/64
Цитирай
#25

3GB/32GB

OnePlus 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)