Анкета: Притежавате ли Redmi Note 5? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Вече е в ръцете ми!
69.77%
90
69.77%
Съвсем скоро ще го получа/взема.
7.75%
10
7.75%
Обмислям сериозно покупката на този модел.
14.73%
19
14.73%
Искам само да видя резултатите
7.75%
10
7.75%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб на собствениците на Redmi Note 5
#76

В неделя купих един за жената 4/64 златен, много му се кефи!..

Sent from my LG-H815

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз съм с черен 4/64, купих го децата да играят на игри, че все им забиват. Тоя процесор направо лети. Телефона е по-бърз от айФона ми който струва 3 пъти повече.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
[-] 1 потребител изказва благодарност на simonb за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#78

Взех един черен 4/64. Засега чета и изучавам MIUI, но на първо четене съм приятно впечатлен и изненадан от екрана, звука, пъргавината и живота на батерията.
П.С. случайно някой да е попадал на качествен тънък силиконов протектор, подобен на този в кутията, но да речем от плътен черен силикон ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#79

И аз тъкмо получих моят, 4/64 златист.
Цитирай
#80

Преди 3 седмици си получих телефона и съм много доволен. Той е черен Redmi Note 5 AI Dual Camera с 4/64 GB. Много съм доволен от него и то най-вече от батерията, защото ми кара 3 дни, а не като другите - 1 ден. Взех го от ЕМАГ за 385 лв.  Smile
Цитирай
#81

Един 4/64 черен global version от BG онлайн магазин от вчера и при мен!

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
#82

И аз след дълго ползване на Huawei/Mate и honor модели/реших да пробвам нещо на доста по-ниска цена.Взех червен глобъл 4/64.Напълно ми покри очакванията,даже ги надмина.Наистина за парите си е топ предложение.Ползвам го с две сим карти+карта памет/модната/ и нама никакви проблеми.Взех и едно калъфче Nillkin пластмасово черно ,но не ми допадна.Така че ако някой го иска го подарявам/връзка на лично/ или ако има тънко силиконово черно бих приел обратен подарък.

А и колеги имам следния въпрос.Може ли на екранните бутони да се сложи отметка да се скриват?Не става въпрос за управлението с жестове/получава се лаг от време на време като ги ползвам тях/.Мерси.


Прикачени файлове Миниатюри
       

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • bobibmv
Цитирай
#83

На мен можеш да го подариш Smile, ако искаш пиши на ЛС да дам данни Smile
Цитирай
#84

@boboe търсих нещо подобно като теб - тънък черен силикон - и единственото, на което попаднах поне на бг пазара е на Baseus. Проблема е, че повечето са криви и/или не пасват добре. Пробвах над 20 бройки в различни магазини, докато намеря нормален. Сега чакам един приятел да ми донесе Spigen https://www.amazon.co.uk/Spigen-Rugged-G...ref=plSrch

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#85

Този, който си идва в комплекта, какво му е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Всъщност от къде мога да си поръчам калъф като от кутията?
Цитирай
#87

Купих телефона от бг фирма за 347 лв ( от Китай ми излизаше с 10-ина лв по евтино! Но пък няма чакане, а и българската фирма пише че осигурява гаранция 24 месеца ( малко съмнително)....
Чудя се как може да, и вериги магазини да го пускат на промоция за 400 или за 380 лв при условие че има 3 фирми които през това време го предлагат на цена до 350 лв.
А от Китай излиза и под 300 лв -(ако е с безплатна доставка) и много хора казват че минавал без данък за ЕС...

Телефона е супер за тези пари ! Не виждам по-добър смартфон с батерия 4000 мач .

Ако минава от Китай без мито за под 300 лв - кажете на хората! А нека да го продават за 500 лв в Технополис...
[-] 1 потребител изказва благодарност на theintruder за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#88

(2018-11-27, 17:25:14)plamen_k написа:  Този, който си идва в комплекта, какво му е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Аз ако мога да си намеря още един като този от комплекта, ще го купя веднага. Имам един калъф Autofocus, имитация на кожа, имам един чисто черен изчистен матов, мисля че е силиконов и не мога да ги възприема. При наличието на три калъфа през цялото време използвам този от комплекта, обаче доколкото не е матов, а лъскав, след време се появяват на него драскотини и петънца. Между другото, в тази връзка, тъй като аз съм с черен, жена ми със златен, ако някой продава калъф от комплекта, независимо дали чисто прозрачния или опушения, би могъл да ми пише... Smile
Цитирай
#89

Хайде и моя пристигна.
4/64 черен, Глобал версия.
Версията ми е 9.5.19.0 и като гледам рояка с проблеми на 10-ката смятам да си остане така известно време. Иначе се опасявах от две неща за които бях чел като проблеми - слаб звук на слушалки и кофти при запис. За щастие и двата липсват при мен, камерата си е ок, батерията също. Взех го от Скайфон за 370 лв, ако някой се интересува. Пълен, запечатан комплект, без "доброжелатели" като тея тъпаци от Bros, които ми пратиха миналата година Redmi 4x с разпечатан комплект.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#90

Последния ъпдейт е супер.
Цитирай
#91

Записвам се в темата с черен 4/64 глобална версия. Ъпдейт веднага до МИУИ 10.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#92

Черен 4/64. Скачам от lenovo p70 с андроид 4.4.4. и е малко шок в началото но дерзая.
Цитирай
#93

Черен 3/32 за 289лв от smartfonbg.com, ще чакам още малко дни да отключа буутлоудъра и слагам някой ром и инсталирам гугъл камера, ще видим там колко подобрено ще е положението

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)