Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slow charging ?
#1

Здравейте. Днес ми излезе съобщението от прикачения файл. До сега не съм имал никакви проблеми със зареждането. Някой с решение на проблема ? Благодаря предварително!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Кабела и зарядното оригинални ли са? Ако да рестартирай телефона...опитай с друг оригинален кабел. Може и буксата ти да има проблем.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#3

Оригинални са. Направих фсктори ресет.. не помогна. Ще пробвам с друго зарядно.
Цитирай
#4

Слаб ампераж...в камиона имам инвертер и там като го зареждам излиза това съобщение.Ако е запален камиона не излиза.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

При мен се е случвало дори и ако малко е извадено от самото зарядно кабела. Тогава не прави хубав контакт и изписва това съобщение.
Извади и го натисни хубаво до край, ако не ще си наясно дали е от телефона с друго зарядно

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Почисти порта за зареждане и/или го продухай със сгъстен въздух.
Цитирай
#7

От инвертора в камиона трябва да е.при нормално напрежение прави ли така?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#8

Не е от инвертора. От него зарядното ще грее повече защото инвертора е с модифицирана синусоида. От кабела е. Смених 2 кабела за година.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Някой да има проблем със зарядното, изведнъж почна да ми зарежда телефона за по над 4 часа?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Защо не пробваш с друго зарядно, за да видиш дали проблемът е в зарядното или в телефона? Аз нямам проблеми, все още - с оригиналното кабелно зарядно и с едно падче за безжично зареждане Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

Май съм успял някак си да прецакаm порта, вижте докъде влиза кабела.

[Изображение: 51c2d83a890980534b588e0f67e35517.jpg]
Цитирай
#12

За да влиза дотам явно е повредена буксата, но не се знае в мъжкото или в женското е проблема.
Затова, вземи зарядно за друг телефон. Ползвай преходника от комплекта на твоят телефон. Има си специално от стандартната букса към usb-c. С него виж дали влиза докрай и колко време ти калкулира за зареждане. Другото зарядно трябва да е пак 2 ампера, като оригиналното, щото с по-слабо пак ще ти показва дълго време на заряд.
Цитирай
#13

Или е попаднало нещо в порта на телефона. В такъв случай може да опиташ да го почистиш, за предпочитане с клечка за зъби примерно, да не е проводник, че знае ли се... За късмет USB-C е по-лесно за почистване от Micro-USB, понеже има повече място.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#14

Благодаря ви, в крайна сметка се оказа, че кабела се е прецакал.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Аз каза ама .... Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#16

(2018-05-29, 08:18:32)denko1 написа:  Благодаря ви, в крайна сметка се оказа, че кабела се е прецакал.

Радвай се, че не е буксата на телефона, че тогава нямаше да се разминеш само с няколко лева.  Cool
Цитирай
#17

(2018-06-02, 01:51:52)hollyshit написа:  Радвай се, че не е буксата на телефона, че тогава нямаше да се разминеш само с няколко лева.  Cool.
Абсолютно, макар че и буквата нещо не е много в ред, много лесно се откача кабела.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)