Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ИНСТАЛИРАНЕ на .ZIP ФАЙЛОВЕ (ромове, ядра, вкусотии, украшения и т.н.)
#26

Или махни отметката за бърз старт!

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
Аксесоари
#27

може ли да попитам, как мога да си включа телефона така че да ми влезе направо във root менюто, а не първо да включва телефона :?
Цитирай
#28

pich1203 написа:може ли да попитам, как мога да си включа телефона така че да ми влезе направо във root менюто, а не първо да включва телефона :?

В HBOOT, a oт там в recovery се влиза, като при стартирането се задържа volume down.

HTC Desire HD rooted + SmartDroid T-3.2; Motorola XOOM rooted + Team Eos ICS 2.0.0
Цитирай
#29

Kosmeobeda написа:Здравейте колеги имам проблем Sad!
След руут-а по метода на колегата iuly_vn всичко си мина нормално и телефона се руутна!
После инсталирах RCMix3d Runny v3.3 по темата: https://www.androidbg.com/forum/topic166...-i-tn.html спазвайки точно инструкциите!
Направих и backup преди това.
Сlед инстала на рома ми написа че всичко е наред ........restart & enjoy Runny v3.3
Телефона се рестартира - заспа/не зарежда на бял екран с надписа htc стой вече 30 мин. - та питам нормално ли е това и колко време трябва за да зареди новия ром!
...............................................backup-нах успешно иначе Smile
Очаквам някакви идей от Вас и къде вероятно по точно бъркам!
Поздрави и лека и мека.........

На мен ми се случи това, като коагто бях забравил да изпълна full wipe/factory reset и wipe cache преди да стартитрам рома от менюто на CWM. Зареждането на новия ром след първия рестарт отмена няколко минути. Едва ли има смисъл да се чака повече от 10-15мин. Рестартирай в CWM/ако не става от копчето вади батерията/, направи full wipe и пробвай пак.

HTC Desire HD rooted + SmartDroid T-3.2; Motorola XOOM rooted + Team Eos ICS 2.0.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)