Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с прехвърляне на музика на Mi6
#1

Здравейте ! Нещо не ми се получава да си прехвърля музика от комп. на телефона :/ Свързвам ги с usb-то давам да прехвърля и ... Няква грешка след известно време ...не може да се прехвърли ,дъра-бъра и се изнервям Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да заспиват усб-тата на компа
Трябва се опита с друг кабел/компютър
През wifi не става ли?
File manager - ftp
Цитирай
#3

Не съм пробвал .Там ,как стават нещата ,не съм много на ясно Smile
Цитирай
#4

Включваш фтп функцията. Пишеш в някоя папка каквото ти дава като адрес и ти показва всичко от вградената памет
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz, grigata
Цитирай
#5

Честно казано ,не разбрах ...от къде трябва да я включа тази фтп функция ,е каква папка къде да пиша , наистина не съм правил такова нещо преди и не знам ,как :/

Готово,готово ,справих се ,стана ! Благодаря Wink Smile
Цитирай
#6

Здравейте!! Ще използва темата на колегата...така и така става въпрос за качване на музика. Направи ми впечатление, че след като използвах вградения инструмент за оптимизиране и изчезнаха няколко папки от вградената памет. Сигурен съм че имаше папки Музика, Видео, Рингтонове и т.н. Сега като свържа телефона с компютъра, давам му (прехвърляне на файлове) за да ми покаже вградената памет, но за съжаление виждам само това[Изображение: Screenshot_2018-06-05-16-33-39-019_commi...206788.png]

xiaomi 13
Цитирай
#7

Ами вероятно си му дал Deep Clean и се е поотнесъл с почистването този тул. Затова се чете какво се трие
Цитирай
#8

Не не ....това разширено почистване не съм го ползвал. Както приложението си е под дефолт му дадох почистване и толкова. Въобще не съм влизал в "Разширено почистване". Както и да е....затрил съм ги тия папки. има ли вариант аз да си ги създам отново.

xiaomi 13
Цитирай
#9

Няма проблем да се създадат. Можеш да си правиш каквито искаш папки.
Щом приложението ти е по подразбиране можеш да му махнеш автоматичното почистване и да видиш дали е на Clean Master или на Tencent дефинициите.
Както и да му спреш Recommendations за да не те спами с глупости
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • kalinaki
Цитирай
#10

Тая пущина не може да и се спре автоматичното почистване..направено е по график за всеки ден, на 3 дни, на 7 и на 15. Дефинициите са на clean master ако има някакво значение, но дава възможност да се сменят с тия на Tencent . Препоръките ги спрях отделно за самото приложение, отделно и за модула ПОЧИСТВАНЕ. Не знам със сигурност какви папки съм затрил, но явно не са били особено важни , защото телефона бачка на MAX...много му се кефя. Имам го от 1 седмица и бих казал че телефона заслужава адмирации. Е имам няколко нещица които малко дразнят, но предполагам че е въпрос на адаптация, защото миграцията от една марка към друга винаги е свързана с премеждия.

xiaomi 13
Цитирай
#11

Здравей, на 3 дни(или 7, 15) само ти напомня за почистване без да почиства, известява те и ти решаваш. Може да споделиш за другите неща, които те дразнят може да имаме решение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)