Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съществуват ли реплики на Samsung S6 EDGE? Разпознаване
#1

Здравейте,може ли да ми споделите съществуват ли реплики на модела и как да ги разпознаем ?Конкретно ,има ли модели с 4ГБ рам ?

Може ли мнение за телефона от снимките ?

Благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
Аксесоари
#2

G925F няма с 4GB рам. Трябва да се види софтуерно дали има нещо общо със самсунг.
Цитирай
#3

На мен ли ми се вижда така ,или не разчитам правилно ,но на рекламния стикер на стъклото на този пише 4 ГБ РАМ ?по снимките 

Има ли програма или нещо друго с което да се определи оригинал или реплика е ?
Цитирай
#4

Да, на стикера пише 4GB RAM, но такава разновиднист на модела не съществува. Иначе по снимки изглежда ОК. Или стикера е фалшив или с цел да подведе за характеристиките или китаеца е объркал какво пише  Big Grin Иначе със Phone info може да провериш дали е оригинален ако не можеш да го различиш с просто око.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

Направо IMEI Check, отзад имаш лепенки с номера му или с комбинация *#06#.
Сайтове колкото искаш, само пиши в Google "Samsung IMEI Check" и излизат десетки (те са универсални повечето за всички марки и модели).

Това е най-сигурния начин, почти всички реплики са направени да лъжат приложенията за информация (както и Google Play). Реално нямат нищо общо със Samsung, макар и примерно Antutu да отчита 4GB RAM са реално с по 1 или 2. Бях мярнал някъде и с 512MB RAM , което ме утрепа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)