Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Type c кабелче
#1

Здравейте, 
  тъй като не видях раздел за технически проблеми пиша тук. Кабелчето ми type c на Sony се загуби и си поръчах едно tiegen от olx, но за 2 месеца се развали, реших че е мал шанс и поръчах друго което сега 2-3м. по късно пак сдаде. Ако някой може да ми препоръча малко по надеждни за не много пари, защото постоянно трябвя да го намърдам като се зарежда спира да се зарежда понякога и мисля че батерията ми ще се разкапе... Също тъй като идвам от ифон не знам как седи въпроса със кабела и живота на батерията дали едното зависи от другото така че ако някой ми разясни няма да е лошо. Също така ако темата ми не е за тук преместете я и ме уведомете... Благодаря предварително за помощта!
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж как ти е конектора на телефона - може от него да е проблема.
Цитирай
#3

Съмнявам се да е от конектора просто кабелите са некачествени според мен щото като разместиш самия кабел (не входа) и почва да зарежда, а и в началото като го купиш няма проблем. Затова съм писал някой ако може да препоръча нещо читаво на ниска цена (по възможност) щото е пълно с скапни кабели
Цитирай
#4

Ми ако е от кабела само ти предлагам да си купиш няколко маркови кабела от ali-то на ниска цена и да си ги тестваш може някой да излезе сполучлив.
Взех около 4 кабела и нито един не е сдал багажа SUPTEC USB Type-C ,1х Ugreen .
Успех!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Като искаш качествен кабел няма да си купуваш от ОЛХ. Има магазини колкото искаш.
Цитирай
#6

(2018-05-21, 08:27:40)Compare написа:  Ми ако е от кабела само ти предлагам да си купиш няколко маркови кабела от ali-то на ниска цена и да си ги тестваш може някой да излезе сполучлив.
Взех около 4 кабела и нито един не е сдал багажа SUPTEC USB Type-C ,1х Ugreen .
Успех!

А от тях кой препоръчваш тъй като искам да си го взема от България тъй като нямам възможност да ползвам карта а и искам да дойде по бързо защото не съм сигурен кога ше ме предаде напълно кабелчето
Edit:
Anatol06 можеш ли тогава да ми препоръчаш магазин
(съжалявам за глупавите въпроси не съм много вещ)
Цитирай
#7

Не знам ти трябва да си решиш,мен по ми допадна визуално кабела на SUPTEC USB Type-C.Както написах вече още нямат някакви дефекти или каквото и да било.

А ако има някой магазин който да ти даде и гаранция ,в твоя случай ще е супер.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

Аз си поръчах този и го използвам на път (в колата, на работа), зарежда си нормално.

#TeamPixel
Цитирай
#9

https://m.aliexpress.com/item/3275733836...sstype=600
Аз на 2 пъти се прецаках точно с този дали тези които препоръчвате са същата работа или просто аз постоянно ги пречупвам и от там идва проблема... Бързо загубих оригиналното незнам дали щеше да издържи..
Цитирай
#10

Толкова ли е трудно да си вземеш един оригинален кабел и да си решиш проблема? Вместо да даваш 5 пъти по 5 лв. за ментета, дай един път 20 лв. за оригинален и забравяш. 
Ето го в наша техноверига:
USB КАБЕЛ SONY TYPE-C CP-AC100

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

Абсолютно си прав колега. И аз това се чудя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)