Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G6 Family
#1

Споделяйте мнения и впечатления Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Вчера го поразцъках Motorola Moto G6 в един магазин - много добре стои в ръката, много бръз,красив и стилен .

Не ми хареса това , че не е водоустойчив, батерията , 3000 mAh ми се вижда малко малка и цената - почти 500лв е доста завишена. Ако падне до около 250-300лв е добър избор.
Цитирай
#3

От днес съм с телефона. За сега само положителни впечатления. Голям дисплей, седи удобно в ръката. Батерията е с турбо зареждане. Като събера повече впечатления ще пиша. Мисля че за парите си предлага много. А стъклото отзад изглежда много добре.
Цитирай
#4

Реших да взема Mogorola G6 plus... Вчера в магазина ме изненада, че камерата не се пусна. Извиках продавача, каза че е от демо режима, рестартира телефона и после беше наред. Не посмях да го взема веднага. Да си привная се колебая между него и Xiaomi mi mix 2s, който мога да си поръчам от Китай. Дайте последно и ваше мнение преди да се хвърля. Ще съм мого благодарен. Иначе моторолата ми харесва с много неща, има си и слот за карта памет. Мисля го.

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#5

Чудесен телефон за 400 лева направо е страхотен.
Плюсове:
1. Дизайн
2. Екран 
3. Батерия.
4. Камера.
5. Чист андроид.
Удобен, стой добре в ръката, много успешна цветова комбинация, аз взех сребристия. Напоследък ми омръзнаха черните телефони. Чист звук и добра свързаност. С моето потребление батерията държи ден и половина, с екран над 4 часа. Много бързо зарядно.
Минуси:
1.Няма светлинен индикатор за пропуснати събития, но има жестове които включват нещо като  Always on display.
2. Понякога камерата леко се замисля, като се превключва между отделните настройки.
От няколко дена ползване мога да кажа, че телефона определено си струва.
Цитирай
#6

То перфектен телефон няма... Като чета дори най-скъпите и "мислени" телефони имат недостатъци. Xiaomi mix 2s също не се отличава, като телефон без минуси... Отделно е двойна цена. Бях се спрял на моторола, то пък мой познат почна да ме разубеждава, че била Леново, че не си струва. Мен пък много неща в него ми харесват и направо съм пред избор, кой от двата телефона да си взема.

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#7

Tова трябва да си го решите сам за себе си. Минал съм през много телефони и много Леново. Да на Леново е, отпред много мяса на P-серията, даже сега като пиша се сещам че имах преди Леново п1. Но отзаде съвсем е друго. А софтуера няма нищо с Леново и неговото Vibe UI.
Съвет от мен ако играеш постоянно тежки игри вземи си Xiaomi. Само гледай като го поръчваш от Китай да е с официален ром, за да имаш ъпдейти. Ако не, тогава моторолата не ееза пренебрегване. В момента имам преки съпоставки с телефона на синa ми, Samsung S8, само като се сетя за какви пари съм го плащал ..., а таз Моторола е три пъти по евтина но в никакъв случай не е три пъти по лоша.
Мой съвет иди в Технополис, там ги има и двата модела виж ги сравни ги и ще разбереш кой е твоя телефон.
Цитирай
#8

Благодаря ти! Още пе съм решил. Не играя тежки игри, почти постоянно съм в интернет... Моторолата има неща, които ми харесват, разбира се Xiaomi е друг клас, ама пак си е китайски и тежък Smile Вече съм на години, когато не ми се хвърлят сума пари за енин телефон. Май ще си взема една Моторола и ще се надявам да няма софтуерпи бъгове. Слота за карта, това че е по-лекичка, цената и т.н. накланят резните към нея.

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#9

Виждам темата се раздвижи и реших да напиша няколко изречения за тела.
Има го от 2 месеца,като за среден клас телефон бива. Първите 5-6 дни батерията падаше страшно бързо,незнам на какво се дължеше,говорим в рамките 4-5 часа при немалко човъркане.След това се стабилизира, но батерията му е слабо място.Камерата е средна хубост на моменти се стартира мудно,но това май е проблем на всички Мотороли. Втория сензор се ползва само за боке ефекта ,а не за оптично приближение,това ме дразни.
Зарядното зарежда батерията на 3А-тука вече съм доволен.
Дисплея е с добра резолюция и доста ярък.
Андроида- взех го точно заради чистия Андроид,няма нищо общо с Леново измишльотините.Сравнявам го с Xiaomi mi a1 и разлика в интерфейса почти няма.Подчертавам,че съм имал преди него Nexus 5x,moto g3,xiaomi mi a1и знам какво е чист Андроид ,телефона върви много мазно,въпреки че ако го намерите в версията с 4 гб рам ще още по добре.Гледам google го предлагат през техния виртуален оператор Project Fi и би трябвало,ако и в България се отвори тази възможно да се ползва wi-fi калинг ,да няма проблеми.
Да го похваля и с нещо друго имаго в сайта на google:  android enterprise recommended за препоръчителни телефони за бизнес клиенти,другите в този списък са почти се флагмани.Това го казвам
,защото уж телефоните от този списък ще получават секюрити пач в продължение на 3 години.Вижте сайта,ако ви е интересно.Като дизайн ме много кефи с това задно стъкло,въпреки,че ако го изпусна,сигурно ще стане на сол.Извинявайте за тъпия ми словоред ,ако Ви вълнува нещо за телефона питайте.
И пак казвам,мен ме вълнува как работи софтуера и съм доволен има много малки добавки от Моторола,който са готини и на място ,като например разтърсването наляво-надясно за включване на камерата.Нокиите и те са с чист Андроид ,ама там вече всичко ми е прекалено голо.Телефона ми е мото г6.
Цитирай
#10

Направо ме разколебахте и отказахте от Моторола-та с тия мнения. Трябва да направя ред компромиси с нея и да си казвам, че поне е по-евтина. Това не е моят телефон, съжалявам. Бъдете живи и здрави, благодаря за мненията, ще се ориентирам към друга марка Smile

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#11

(2018-08-27, 16:29:51)Yanchev777 написа:  Виждам темата се раздвижи и реших да напиша няколко изречения за тела.
Има го от 2 месеца,като за среден клас телефон бива. Първите 5-6 дни батерията падаше страшно бързо,незнам на какво се дължеше,говорим в рамките 4-5 часа при немалко човъркане.След това се стабилизира, но батерията му е слабо място.Камерата е средна хубост на моменти се стартира мудно,но това май е проблем на всички Мотороли. Втория сензор се ползва само за боке ефекта ,а не за оптично приближение,това ме дразни.
Зарядното зарежда батерията на 3А-тука вече съм доволен.
Дисплея е с добра резолюция и доста ярък.
Андроида- взех го точно заради чистия Андроид,няма нищо общо с Леново измишльотините.Сравнявам го с Xiaomi mi a1 и разлика в интерфейса почти няма.Подчертавам,че съм имал преди него Nexus 5x,moto g3,xiaomi mi a1и знам какво е чист Андроид ,телефона върви много мазно,въпреки че ако го намерите в версията с 4 гб рам ще още по добре.Гледам google го предлагат през техния виртуален оператор Project Fi и би трябвало,ако и в България се отвори тази възможно да се ползва wi-fi калинг ,да няма проблеми.
Да го похваля и с нещо друго имаго в сайта на google:  android enterprise recommended за препоръчителни телефони за бизнес клиенти,другите в този списък са почти се флагмани.Това го казвам
,защото уж телефоните от този списък ще получават секюрити пач в продължение на 3 години.Вижте сайта,ако ви е интересно.Като дизайн ме много кефи с това задно стъкло,въпреки,че ако го изпусна,сигурно ще стане на сол.Извинявайте за тъпия ми словоред ,ако Ви вълнува нещо за телефона питайте.
И пак казвам,мен ме вълнува как работи софтуера и съм доволен има много малки добавки от Моторола,който са готини и на място ,като например разтърсването наляво-надясно за включване на камерата.Нокиите и те са с чист Андроид ,ама там вече всичко ми е прекалено голо.Телефона ми е мото г6.
Извинявай колега,но ти когато купува този апарат имаше ли идея какво предлага от към камера,батерия и всичко останало?Аз лично бих обърнал внимание на абсолютно всеки детайл,след като ще давам пари за нещо.Започваме от процесора,който е нисък клас.Навсякъде пише,че втората камера само за боке ефект.Батерията е 3000 mAh и определено е малка по начало.С този процесор и дисплей няма как да издържа 2 дена на здраво ръчкане.Ти реално нямаш проблем с апарата,просто толкова ти предлага самия модел.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#12

(2018-08-28, 10:35:36)Lakokara4a написа:  Направо ме разколе*ахте и отказахте от Моторола-та с тия мнения. Трябва да направя ред компромиси с нея и да си казвам, че поне е по-евтина. Това не е моят телефон, съжалявам. Бъдете живи и здрави, благодаря за мненията, ще се ориентирам към друга марка Smile

Телефона във никъкав случаи не е за пренебрегване,ако основното ,което те интересува е чистата и добре оптимизирана ос.За тези пари не се сещам за много варианти с чист андроид ,като пропуснем новите генерации Нокиа 3,4,5 които лично не ме кефят. Може би друг вариант е Xiaomi Mi A2 lite или Nokia 7 plus която е по-скъпа,но ми се стори доста нежна и взех Моторолата , когато преподписвах.
Цитирай
#13

Разколебан или не, това нестава от няколко поста. На днешно време информация бол. Процесът бил такъв- онакъв. Всеки преценя сам. Батерия не карала два дни. Мен ме кара, но зависи от ръчкането. 
В погорния пост съм изредил доста плюсове според мен и моя начин на ползване. А днес ще добавя още един. Макар и да не го дават напълно защитени от вода, днес го сефтосах под душа на плажа. Просто ми беше в джоба. След което си го измих от пясъка и нищо не му стана.
Цитирай
#14

Колегата отгоре ме подсети.Телефона има P2I нанопокритие,което си е направо водоустойчивост,лично два пъти съм го мил.
Само след миене го изтръскайте хубаво и подсушете сим картите,за да неим корозират пиновете. В тубата има клипчета на това покритие и е направо ,като магия,ама нещо ме е шубе да го потапям изцяло.
Цитирай
#15

Телефона НЕ Е водоустойчив.Нано покритието работи само при пръски вода и евентуално ако е залят със вода.Нещо го объркахте със IP67/68 ..Има огромен риск дори през Sim Tray да влезе вода..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#16

Имам братовчедка,която работи във Вива и ми каза,че до края на този месец ще пуснат VoLTE за Motorola G6,G6 play,E5 и Z3 play.Повече инфо незнае.
Ако някои има по-подробна информация нека пише,дали е вярно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)