Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата
#1

Здравейте,проблема е следния.Не постоянно,но се случва през седмица,две.Както си снима и след затваряне,като искам да я отворя отново,ми пише следното."Няма връзка с камерата" и не се оправя,с триене на кеш или изтриване на данни,освен рестарт на телефона.Мисалта ми е следната,някой с такъв проблем? И как мога да го реша за постоянно,че е дразнещо..

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Я виж картата памет, ако имаш такава. И промени настройките, да записва файловете не на сд картата, а в паметта на телефона!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#3

(2018-05-24, 21:21:23)dragodraganov написа:  Я виж картата памет, ако имаш такава. И промени настройките, да записва файловете не на сд картата, а в паметта на телефона!
Имам,ще пробвам без нея.Дано е от нея,че телефона в момента е без гаранция,заради счупения му диспплей

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Имам подобен проблем от вчера. Снимах доста и минах от камерата на видео да снимам за 20секунди в момента в който спрях клипа приложението блокира и клипа не съществува, след това отгоре в нотификациите ми пишеше camera processing... и въртеше сякаш зарежда приложението се отваря но не можех да снимам. рестартирах го снима 1-2 снимки и пак блокира и така 5-6 пъти и се отказах, бях готов да го ударя в земята. Снимам доста рядко и точно като исках да снимам да не работи. Ползвам приложението от телефона и съм заснел около 250 снимки в деня преди да блокира, памет имам 40gb в картата и 21gb в телефона свободни.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#5

(2018-05-25, 12:45:29)Petkov написа:  Имам подобен проблем от вчера. Снимах доста и минах от камерата на видео да снимам за 20секунди в момента в който спрях клипа приложението блокира и клипа не съществува, след това отгоре в нотификациите ми пишеше camera processing... и въртеше сякаш зарежда приложението се отваря но не можех да снимам. рестартирах го снима 1-2 снимки и пак блокира и така 5-6 пъти и се отказах, бях готов да го ударя в земята. Снимам доста рядко и точно като исках да снимам да не работи. Ползвам приложението от телефона и съм заснел около 250 снимки в деня преди да блокира, памет имам 40gb в картата и 21gb в телефона свободни.
Ясно,значи може и да е често срещан проблем....П.с махнал съм карта памет,да видя дали ще го прави пак,този проблем.

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Отново съм аз,днес отново направи проблема,без сд карта,даже заби приложението,докато си праввх снимка,след което го затворих ръчно и след това,пак изписа,че "няма връзка с камерата".Чета в нета,но нищо няма писано за този проблем ..

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
[Изображение: fa3e0c7f5af015a02ace5ac9a3bd1e77.jpg]
Цитирай
#7

Влез в Настройки >> Приложения >> Всички >> намираш Media storage приложение без иконка изтриваш му данните и кеша рестарт на тела и след 15 мин пробвай пак Камерата като мястото за писане трябва да е вътрешната памет.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
[-] 1 потребител изказва благодарност на rado__8 за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#8

(2018-05-27, 17:48:22)rado__8 написа:  Влез в Настройки >> Приложения >> Всички >> намираш Media storage приложение без иконка изтриваш му данните и кеша рестарт на тела и след 15 мин пробвай пак Камерата като мястото за писане трябва да е вътрешната памет.
Направих го,дано се получи,иначе в момента съм без Сд карта.

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Да не отварям нова тема , искам да деинсталирам това приложение pixell , но не го намирам като икона. Как да го махна, защото с него камерата ми се изключва постоянно

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)