Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu m3 max плюсове и минуси.
#1

Meizu m3 max
Плюсове: 
6 инч 16:9 (не харесвам 18:9) 1080p ,супер ярък и с наситени цветове дисплей,нормално видим на пряка слънчева светлина.
Външен вид който предизвиква уау ефект у тези които го виждат,защото е различен от всички еднакви,правени по калъп телефони в днешно време,независимо от марката им.
Това беше и главната причина да го купя,защото казах уау ,когато го видях на живо и го хванах в ръка.
Корпус от Алуминий ,без пластмаса и с леки лентички отдолу и отгоре за антените.
Супер лек,стилен и тънък корпус.
Слушалката е с отчетлив звук,чувам идеално събеседниците ми при разговор. Микрофоните са страхотни и ме чуват идеално,както и записват стерео звук при видео заснемане.
Колонката свири много силно и с добре балансиран звук
През слушалки звука е страхотен,какъвто слушам и от уредбата в къщи.
64гб вътрешна памет
3гб рам
Батерия 4100ма и бързо зареждане от Медиатек ,за 30мин 60 процента зарежда.
Ос която обожавам

Минуси
Процесор Mediatek xellio p10 
Не е мощен и не става за игри,но аз игри не играя,за другото е перфектен и телефона се държи стабилно.
Камера,камерата е слаба но не много и то със стоковото приложение.
При правилните ръчни настройки,снима добре и вечер.
За мен,снимките са добри през деня и на ръчни настройки вечер горе долу стават. Аз снимам основно с фотоапарат и камерата не беше критерия за покупка.
Предната камера също може и повече,но не и със стоковото приложение.
Цена 350лв с 2г гаранция в България.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мога да разбера идеята на темата. Така написана вече е изчерпана. Освен това е за модел 2016 г.
Цитирай
#3

(2018-05-25, 13:06:18)anatol06 написа:  Не мога да разбера идеята на темата. Така написана вече е изчерпана. Освен това е за модел 2016 г.

Това е единствения фаблет на компанията и е актуален и в момента.
Аз съм описал плюсовете и минусите ,а вие можете да допълвате вашите.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)