Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично видео във фейсбук
#1

Редовен потребител съм на форума, макар и като гост. Помагал ми е да си решавам десетки проблеми. Но ето че дойде време да се регистрирам, тъй като не намирам решение на проблема си, нито тук, нито в гугъл, нито в тубата. От 2 дни, в чудо се видях. От скоро го имам телефона и съм много доволен (като махнем 2-3 глупости.) Предния ми беше S3 Neo, и андроид не ми е пълна Индия. Та проблема....търсех и опитах всичко. Не става и не става. На неото - след като влезеш във фб и натиснеш долен ляв бутон и ти излиза "Settings" на самото приложение и от там си излиза ON/OFF за автоматичното плейване.
На J7 обаче, не е така. При натискане на същия долен ляв бутон - ти дава, да си затвориш приложенията. 
Търся и App Settings в самото приложение, но го няма и него. Възможно е и да е от версията на приложението, което пък - ако не е последната и не ми дава да влизам. Някой с идеи ?
Цитирай
Аксесоари
#2

В самото приложение Фейсбук горе в дясно има бутон три черти от там скролваш надолу натискаш на дата сейвър и там има отметка.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Също така, като задържиш въпросния долен ляв бутон на Самсунга за около 2 секунди, се включва старата функция "опции". Wink

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#4

Получи се ! ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ! Що нерви потроших, докато ми помогнете. Дата сейвър? Боже!
Цитирай
#5

Нов проблем. На мобилни данни не вървят видеата, а като съм на wi-fi си плейват.
Цитирай
#6

Ма ти в крайна сметка искаш да вървят автоматично или не?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#7

Пак там, само че си пусни data saver-а.
Настройки и поверителност, настройки, мултимедия и контакти, автоматично пускане.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#8

Искам да ги спра. memmfis супер си Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)