Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

А5 2017 ВЪПРОС (ДИСПЛЕЙ)
#1

Здравейте ! Имам проблем с дисплея на  Samsung A5 2017, имах някаква драскотина и реших да се правя на майстор като пробвах да я премахна с паста за зъби (доста тъпо решение), от което последва надраскване покритието на самия дисплей (това което не задържа вода и отпечатъци) и в момента само под определен ъгъл (но много ме дразни) се забелязва едно кръгло петно. Телефона все още има гаранция към М-ТЕЛ (А1), но съм наясно, че тя няма да покрие ремонта му. Въпроса ми е - има ли запознати колко все пак ще струва ремонта в оторизирания сервиз на М-ТЕЛ за подмяна на дисплея или поне да ми препоръчате сервиз в който да ми го подменят (мисля, че струва около 140лв.) ? 

Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

В някой от официалните сервизи на Самсунг, зависи от кой град си. Само се приготви за по-висока от посочената от теб.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

Около 200-220 лв. ще е смяната на дисплея, като гаранцията за телефона си продължава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#4

А по принцип има ли как да се прикрие такава драскотина нез да се наруши покритието ?
Цитирай
#5

Благодаря ! То реално ако е възможно въобще може да се смени само стъклото, но не знам как стоят нещата точно.
Цитирай
#6

Възможно е но зависи колко си сръчен.Самсунг имат един гел между стъклото и дисплея който е малко по особена операция.
Цитирай
#7

(2018-06-28, 18:45:34)fixxxer написа:  Възможно е но зависи колко си сръчен.Самсунг имат един гел между стъклото и дисплея който е малко по особена операция.

А колко е смяната само на стъклото?
Цитирай
#8

В официален сервиз на Самсунг, смяна на дисплея е 225 за този модел. Всичко в рамките на седмица. Гаранцията продължава да важи

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)