Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно таблет Nextbook
#1

Здравейте, преди 2 години и малко съпругът ми ми подари този таблет за четене на книги, но не мога да ползвам пълноценно паметта. Искам да попитам има ли някакъв начин да обединя или разменя местата за съхранение? Паметта която ми разрешава да ползвам за приложения, сваляне и т.н. е 1GB, а неизползваема та (поне за мен,тъй като не съм установила как става) е 5GB. Търсих из форума, но не открих нищо за този мой проблем. Моля, ако някой знае как да се оправят нещата за да мога да ползвам изцяло паметта да се отзове. Благодаря!
Извинявам се, ако въпросът не е за тук...
Цитирай
Аксесоари
#2

Може ли да напишеш модела Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Модела е NX007DW8G. Умишлено изчаках да свърши гаранцията преди да попитам как да го направя по мой вкус, ако е възможно разбира се. От сервиза (когато беше на ремонт) казаха, че няма как да бъде разместена паметта.
Цитирай
#4

Можеш да рутнеш таблета с KingoRoot.apk и да изтриеш приложения които не ползваш за да освободиш малко място. За да размениш памети не го препоръчвам тъй като която и външна карта сложиш макар и клас 10 пак няма да е по-бърза от вътрешната ти памет демек таблета ще се забави значително.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Не ползвам карта памет, а и таблетчето и без това си е доста бавно, но за четене на книжки върши работа. Ще пробвам съвета Ви и ще пиша какво е станало. Благодаря Ви
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)