Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със звука при звънене
#1

Здравейте!От звестно време М9 ми прави много дразнещ проблем.Остава без звук при позвъняване без някяква закономерност или намеса от моя страна и случайно като отворя тела и ...оп 5 неприети например.Скалата е усилена до дупка ,а камбанката е зачеркната.Засега съм му направил хард ресет ,но ефект няма.Ако може съвет какво мога да направя?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Може ли да попитам ти ли задаваш мелодия или ползваш стоковата и къде се намира тази мелодия, ако слагаш твоя?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Използвам цяла песен(не изрязана)която се намира на вътрешната памет в папка music    
Цитирай
#4

Пробвай с друга песен и с друга сим карта и на друг оператор, ако се наложи. Другото което може да направиш, ако не се фиксне е преинсталация защото Заводски настройки стартира скрипт който премахва дата, а не преинсталира.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Аз пък, доколкото виждам е включен режима do not disturb (режим не ме безпокойте)....
Виж дали не си задал някакъв час, да се включва автоматично или просто го изключи, защото на скрийншота е включен.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#6

(2018-05-28, 08:12:04)vlaf написа:  Аз пък, доколкото виждам е включен режима do not disturb (режим не ме безпокойте)....
Виж дали не си задал някакъв час, да се включва автоматично или просто го изключи, защото на скрийншота е включен.

Не е включен,като включа скалата на звука е на нула!
Цитирай
#7

Здравейте,проблема остава,дори зачести.Явно ще трябва да се преинсталира,но не знам как точно.Ще съм благодарен за линк към тема или някакво ръководство и какво ще ми е нужно?Търсих в нета ,но нищо конкретно не намерих.
Цитирай
#8

На първо време му възстанови фабричните настройки. Това е така нареченият хард ресет. Можеш да го направиш от менюто на телефона, можеш и от Recovery, все тая.
Ако не помогне, тогава можеш да му флашнеш RUU (т.3, 4, 5 и 6 - игнорирай всичко останало от ръководството).
Но първо направи фабричните.
Цитирай
#9

Благодаря,първото което направих преди да пиша тук беше хард ресет.Затова,както тук ме посъветваха,ще трябва преинстал.
Цитирай
#10

(2018-06-18, 07:40:37)bodurov написа:  Благодаря,първото което направих преди да пиша тук беше хард ресет.Затова,както тук ме посъветваха,ще трябва преинстал.

Аха.
Еми... взимай най-новото RUU и действай Wink
Цитирай
#11

(2018-06-18, 07:49:30)bobytsekov написа:  Аха.
Еми... взимай най-новото RUU и действай Wink

Значи речено сторено,ама нещата не се оправиха след флаш!И квкво да го правя?А  иначе след смяната на RUU не се усеща някаква разлика.Дръпна си някакъв ъп и си върнах back up и това е
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)