Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на default apps
#1

Някой да е открил начин да се сменят default launchera и dialer-a? Още като взимах телефона бях с нагласата че ще му сложа Pixel Launcher и Google Dialer-а ама греда. Лаунчъра го направих системно приложение и фийзнах Huawei Home, но заедно с него изчезнаха софтуерните бутони, статус бар-а и куик сетингите. Голяма недомислица е Emui-то, идвам от MIUI и колкото и да си приличат, Xiaomi са много по-напред.

Вечния бетатестер!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам Пиксел лънчер, Нова про (в момента съм с него) и нямам никакви проблеми. Единствено знам, че сток приложението за времето не се разбира с къстъм лънчерите
Цитирай
#3

С 10 Pro ли си? Пробвах повечето известни лънчър-и, никой не захапва. Setting->Apps->default apps, сменям на който и да е но не запаметява избора ми, или ако случайно стане е до първото натискане на Home бутона и ме връща в Huawei Home.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#4

Microsoft launcher, без проблеми до сега, естествено уиджета за времето не работи, но това се отнася за всички марки телефони...

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай
#5

Май и него пробвах, ще опитам пак.
Тц, не ще.
Да не би да е заради root-а, взех да се замислям.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#6

Лаунчерите нямат проблем, при положение, че си ги изключил и от умния контрол на батерията, че той е нещо като aggresive hibernation при greenify.

Между другото, за какво ви е руут на този телефон? На дали е заради батерията или недостиг на рам памет заради блоутуеър. Тук е по - скоро за гъзария. И не, че не съм фен на руута, правил съм го на поне три марки за които се сещам, без да броя айфон джейлбрейк и ънлок. И да, ползвам онлайн банкиране на телефона, така, че дори и да лагваше, вероятно щях да търся алтернативи.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)