Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблеми с 4G
#1

Здравейте,

Някой да има подобен проблем с 4Г, като съм във фб или twitter, или играя игри забелязвам, че 4Г-то губи вързка и трябва да го изключа и включа за да заработи пак и горе черичките на 4Г не светят. Сякаш няма нет. Обаче, веднага като отворя Chrome сякаш нет-а отпушва/потича.
Още не съм го ресетвал, но се чудя това дали изобщо ще оправи проблема.

С последната актуализация на софтуера съм от 1ви Май 2018. (с априлиския беше същото.)

Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

А как ти е покритието на 4G мрежата при теб?
Като изчезне 4G сигнала би трябвало автоматично да премине на 3G. Такава иконка отгоре появява ли ти се (3G)?
Мерил ли си сигнала на 4G мрежата с някоя програма?
Цитирай
#3

Аз също съм забелязал този „проблем„ като съм в къщи и на 4G ми показва мн мн слаб обхват(една чертичка).Фейсбука е умира .....но не се притеснявам защото и на таблета ми е по същия начин. Просто някой си сменят само името Мтел-А1 другото си е пак пълни лайна.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#4

(2018-06-03, 15:47:52)chokoooo написа:  Аз също съм забелязал този „проблем„ като съм в къщи и на 4G ми показва мн мн слаб обхват(една чертичка).Фейсбука е умира .....но не се притеснявам защото и на таблета ми е по същия начин. Просто някой си сменят само името Мтел-А1 другото си е пак пълни ла**а.
Няма смисъл да ползваш така телефона. Само губиш батерия и реално нямаш интернет. Какъв е смисъла? 
При твоят случай си настрой в Мобилни мрежи да ти ползва само 3G мрежата и хем батерията ще си отдъхне, хем нета ще си потегли безпроблемно, барабар с Фейса.
Пробвай и сподели резултата. Предполагам ще си по-доволен от сегашното положение.
И имай напредвид, че навсякъде, а не само у нас 4G мрежата е с недобро покритие. Главно я има на открито в големите градове и понякога в централните части на по-малките населени места.
Оказва се, че България е на едно от челните места по 4G покритие, сравнена с останалите европейски държави.
Цитирай
#5

(2018-06-04, 00:28:36)hollyshit написа:  Няма смисъл да ползваш така телефона. Само губиш батерия и реално нямаш интернет. Какъв е смисъла? 
При твоят случай си настрой в Мобилни мрежи да ти ползва само 3G мрежата и хем батерията ще си отдъхне, хем нета ще си потегли безпроблемно, барабар с Фейса.
Пробвай и сподели резултата. Предполагам ще си по-доволен от сегашното положение.
И имай напредвид, че навсякъде, а не само у нас 4G мрежата е с недобро покритие. Главно я има на открито в големите градове и понякога в централните части на по-малките населени места.
Оказва се, че България е на едно от челните места по 4G покритие, сравнена с останалите европейски държави.
Не съм съгласен аз съм на Виваком и нямам никакъв проблем с 4G мрежата.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)