Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна на настройките на камерата по време на снимане.
#1

Здравейте колеги,имам Pixel 2XL и съм много доволен,но изникна един проблем.Настройката на камерата е 12,2 МР - 4:3.Ок,правя по 2-3 снимки обикновенно,но преди два дена бях на абитуриентса и нащраках около 40.
Проблемът е,че вечерта като ги преглеждах тук там снимките(хоризонтални само) бяха 8МР -16:9
Не съм пипал настройките,нямам никаква идея.Иска ми се да знам защо ги прави различни (2-3снимки 8МР , 10-на 12,2МР).
Ако може,помогнете с идеи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Възможно е случайно да си дал зуум и за това снимката да е кропната. Ако дадеш зуум това само намаля резолюцията и не е хубаво да се прави, ако е само дигитален, а не оптичен. Предполагам е от това.
А ако самата настройка в камерата забележиш, че се е сменила сама, значи е нещо бъг и изистване на данните на приложението може да го оправи. Но по скоро е първото.
Цитирай
#3

Здравей колега,благодаря за бързият отговор.Пробвах,но не е от зуума.
Исчистих Кеша и Данните,и изключих "автоматично движение".Ще пиша пак.Не  мога да си го обясня.
Ако някой има идея,приемам всичко.
Цитирай
#4

Здравейте колеги,много съм изкукуригал.На бала снимах видео и пробвах да правя снимки междувременно.Е точно това  са снимките с по-малкият формат.
Извинявам се.Телефона е уникален.
Весело лято на всички.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)