Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Custom ROM за нашето телефонче MI6
#76

Дааа, забелязах и аз, че са изпреварили официалната поддръжка на MIUI  Big Grin
аз си седя на MIUIPro 8.9.20 и си ми е добре Smile работи си ми всичко и батерийката си държи... какво повече да иска човек от един телефон.
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз минах на 8.11.15 - всичко си работи засега. Оставам си с този ром.

Sent from my Xiaomi MI-6

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#78

И аз вчера се метнах на него, само дето трябваше да вайпна за да се случат коректно нещата. Вече и при мен работи ок и съм доволен.
Цитирай
#79

Е и аз да се включа, Xiaomi RN4X mido , за момента съм на MIUIPRO 8.11.22 . Предния беше MIUIPRO 8.8.9. През TWRP 3.2.1 директно без wipe инсталирах новия, всичко се запази.
На пръв поглед промени:
 нова клавиатура на YANDEX- няма бдс или куерти.
 Батерията ще я споделя по-късно още съм на няколко часа с него.
Проблем останал от предния РОМ. Звукозаписа работи когато си иска. Провеждам разговор и след като затворя програми които имат звукозапис: viber, клавиатура, Easy voice recorder,....и други не активират микрофона. Активира се след като изчиста всички предишно стартирани приложения с Х. Разбрах че на mi6 няма проблем.
Моля ако някой е със същия РОМ да сподели.
Цитирай
#80

Разделът е за Mi6 !
Цитирай
#81

(2018-12-02, 12:13:17)grigata написа:  И аз вчера се метнах на него, само дето трябваше да вайпна за да се случат коректно нещата. Вече и при мен работи ок и съм доволен.

Здравейте, само да потвърдя коментара на grigata, относно wipe-ването. Първоначално качих директно 8.11.15 върху 8.10.11 и на пръв поглед всичко си изглеждаше ОК. Лека-полека обаче открих, че крашват контатктите; галерията; изпращането на репорти...и т.н. 
След пълен  wipe обаче (без storage); нова инсталация и връщане на бек-ъп, всичко си работи много добре и засега също съм доволен.
Цитирай
#82

При руснаците намерих 8.12.13, но още не съм го сложил:

https://mega.nz/#!kzoTXIDK!se5G3m8Jzgyap...g22E1dU9qw


Прикачени файлове
.png 14724871.png Размер: 47.25 KB  Сваляния: 30

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

Аз съм с него. Работи. Но пише изрично, че ако имаш рут с маджиск под версия 18 да се деинсталира преди ъпдейт. В тази версия има вграден маджиск 18.
[-] 1 потребител изказва благодарност на grigata за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#84

Мерси, аз съм вече без root по няколко причини. Явно ще го сложа и после ще флашна magisk uninstaller за да съм "чист".

Весели празници!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#85

Честита Коледа!

В xda са дали 8.12.20:

Някой да е с него вече?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#86

С него съм. Ок е, качвай смело.
Цитирай
#87

Супер, Мерси!
Но линк не работи вече. Можеш ли да го споделиш някъде  Blush

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#88

всъщност на онзи виетнамския сайт го има.
Ето бърз линк натам : https://s1.miuipro.net/download/miuipro_....12.20.zip
и от руския:
Продолжение здесь. От 8.11.8 до ........

MiuiPro-Sagit
[-] 1 потребител изказва благодарност на grigata за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#89

Минах на Xiaomi.eu Ако го направят пак безплатен miuipro да кажете Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • grigata, suffer
Цитирай
#90

Днес качих miuipro 9.4.25, който вече е на Android 9. Честно казано, не мога да открия на пръв поглед никакви разлики - може би защото винаги си връщам бекъп на последното състояние - сигурно има разни нови екстри в менютата, но нямах време да "чопля".
Тъй като на официалната им страница свалянето е само за потребители, платили абонамент, слагам линк тук, който иска да го тества:

https://drive.google.com/file/d/1u6q7NOV...sp=sharing

Поздрави
[-] 1 потребител изказва благодарност на lokolop за това мнение:
  • bummer2000
Цитирай
#91

Току що качих ромчето от линка.
Сега да видим, дали ще се държи добре...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#92

(2019-06-04, 11:13:21)lokolop написа:  miuipro 9.4.25 нещо ми струваше, че лагва и затова качих xiaomi.eu. Изкарах само един ден обаче с него :-) и пак се върнах на miuipro - слагам линк тук с последните три версии, който иска да го тества:

https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing


Поздрави
[-] 1 потребител изказва благодарност на lokolop за това мнение:
  • bummer2000
Цитирай
#93

Аз минах на Mi ROOM ROM. Никакви проблеми засега.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)