Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки направени с Redmi note 5
#76
Photo 

Бургас моста

[Изображение: Mosta%20Bss.jpeg]
Цитирай
Аксесоари
#77

някой може ли да даде линк към добър мод на Гугъл камерата?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#78

https://medium.com/@jhangyu/redmi-note-5...b186654b5d

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#79

Цъкаля цък!

Без филтри и настройки, от стоковата. Имам го от около седмица и половина - 2, още не съм го разучил напълно.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#80

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...1.html/amp

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#81

Това се отнася до друг модел
Ние отдавна сме на 9-ка с орео
Цитирай
#82

sokkoban може ли да кажеш коя Google camera ползваш и как си активирал 4к видеото в гугъл камера. Снимките ти много ми харесаха.
Пробвах няколко камери но 4к така и не тръгна - слагах патчове за magisk.
Променил съм в build.prop параметрите и гугъл камерите тръгват, някои са с ограничени функции но на 4к всички бъгват.
Благодаря предварително!

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#83

Утрепах се да търся, къде в мненията съм писал, че съм активирал 4к в гугъл камера, ама не намерих...
При мен също не работи 4к в гугъл камера , но на стоковата камера съм го активирал https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94144
Иначе това е порта, който ползвам за GCam

Camera Test Redmi Note 5 1080p/60fps
Цитирай
#84

Благодаря ти. Аз също активирах ръчен режим и 4к на сток но ми беше чудно за гугъл камера

Странно. Инсралирах този порт, но при него забавен каданс не работи и предната камера дава грешка и излиза от програмата

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#85

И от мен първите няколко пробни кадъра с RN5



[Изображение: 40498811_2174050002628558_22936936548348...e=5BED30B7]

[Изображение: 40521120_2174050142628544_49496882880813...e=5BF82B09]

[Изображение: 40521508_2174049989295226_81077533368259...e=5BF9F862]

И първото ми видео с телефона в 4К с Open Camera:

Цитирай
#86

Последно тази камера има ли ИИ (AI) или няма ? Гледам, че на ми 8 има икона на ИИ, а тука липсва
Цитирай
#87

Има,просто при Ми 8 има опция за вкл/изк

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#88

Здравейте. Сложих патч за гугъл камера и си работи без проблемно и действително снима по-добре нощем, но имам един проблем който не мога да разреша. При снимане с предна камера с hdr в 8 от 10 случая снима черен екран. След рестарт на телефона се оправя за малко, до момента в който не снимам с задна камера и обърна на предна. Когато изключа hdr няма проблеми никакви. Някой да се е сблъсквал с това и има ли знания как да го оправя. Пробвах на 10 приложение за google camera,при всички е така.

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#89

(2018-09-08, 05:49:46)ivogg написа:  Здравейте. Сложих патч за гугъл камера и си работи без проблемно и действително снима по-добре нощем, но имам един проблем който не мога да разреша. При снимане с предна камера с hdr в 8 от 10 случая снима черен екран. След рестарт на телефона се оправя за малко, до момента в който не снимам с задна камера и обърна на предна. Когато изключа hdr няма проблеми никакви. Някой да се е сблъсквал с това и има ли знания как да го оправя. Пробвах на 10 приложение за google camera,при всички е така.
На повечето порт от Гугъл е така, намали на 5mpx резолюцията на предната камера.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

tiesto_pld благодаря ще пробвам.

На 5мп изобщо не отваря предната камера. На 13 отваря. Пробвах и с включен и изключен хдр

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#91

Намери Arnova или BSG

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#92

С последната версия на арнова съм

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#93

BSG пробвай.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

може ли да пуснеш линк коя версия ползваш да пробвам, понеже из интернет пространството са много. Благодаря предварително!

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#95

Аз съм забравил вече,ползвах преди месец,но пробвай този:
https://www.google.com.ua/amp/s/forum.xd...84060/amp/
Цитирай
#96

забива на 5мп отново

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#97

Само при мен ли при Портрет мода трудно фокусирва?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

Като включиш портрет Мод избери и някъв ефект.
(2018-09-18, 11:39:19)Pacogamer написа:  Само при мен ли при Портрет мода трудно фокусирва?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#99

Той не фокусира бавно. Фокусира по същия начин, както и в другите режими. Работи по-бавно, защото освен фокусирането трябва да реши, променяйки поспетенно фокуса на втората камера, кои точно обекти следва да са във фокусната равнина на избрания, върху който фокусираме и след, след това монтира от един фокусиран и няколко дефокусирани слоя крайния кадър. Нали разбирате, че всички тези телефони с две камери, пък и Пикселите с една камера, които правят блърнат фон в т.н. портретен режим, правят твоа като дигитална обработка, а не по естествения начин - плитък DOF благодарение на светлосилна оптика с максимално отворена бленда.
[-] 1 потребител изказва благодарност на HSGeorgiev за това мнение:
  • spartan
Цитирай

На стария Note 5 си работеше светкавично фокуса без значение режима!Наскоро познат пък имаше проблем с камерата пълен лаг!След резет се оправи.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)