Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 5 - Аксесоари
#76

(2018-10-06, 16:24:09)tiesto_pld написа:  Освен да видиш тук *#*#6484#*#* proximity sensor дали си сменя value като минаваш с ръка над него .

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Да от 5 минава на 0 като закрия сензора и после като махна пръста отива на 5..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

А калибрация може ли да направиш?
(2018-10-06, 16:26:01)Pacogamer написа:  Да от 5 минава на 0 като закрия сензора и после като махна пръста отива на 5..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

(2018-10-06, 16:26:49)tiesto_pld написа:  А калибрация може ли да направиш?
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Да изписа успешно ,след това натискам на тест пише fail.. след като закрия и махна пръста.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Направи рестарт и виж дали с калъфа ще светне.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

Рестартирах го не става.. иначе пробвах да звънна на един приятел екрана се гаси.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Добре това няма ли решение.. сензора си бачка при разговор. Ся след няколко дни ще си поръчвам други калъфи от алиек пресата.. чудя се на nillkin flip case

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

Пробвай с Nilkin , ако и с него не става значи си е от сензора.


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#82

(2018-10-07, 09:50:06)tiesto_pld написа:  Пробвай с Nilkin , ако и с него не става значи си е от сензора.


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Е то щом с пръст като закрия сензора не се гасне ,когато е включен "умен калъф" то самия сензор си е проблема или греша?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#83

Набери 123 , но не го доближавайки, после с ръката постепенно я спусни да видиш на какво разстояние ще изгасне екрана.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#84

(2018-10-07, 09:57:02)tiesto_pld написа:  Набери 123 , но не го доближавайки, после с ръката постепенно я спусни да видиш на какво разстояние ще изгасне екрана.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Нормално си изгасва, когато леко закрия сензора веднага гасне. Дори с калъфа пробвах. Дане би нещо да е прецакана функцията,след ъпдейт няма ли да се оправи или както казахте от сензора.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#85

Принципно навремето имаше такива проблеми с доста модели и тогава се оказа софтуерен проблем,след ъпдейт го бяха фикснали.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Pacogamer
Цитирай
#86

Умен тефтер не е ли опция за тефтери с прозорец ?
Цитирай
#87

Не е задължително да е с прозорец,умен идва от това, че при отваряне ти задейства екрана.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#88

Може да ползвате приложението Smart Screen On Off

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Зная, че ще прозвучи странно, но дали някой е виждал в България да се продават калъфи, същите като този от комплекта на черните бройки - черен, полупрозрачен и тънък? Алтернативно - ако има хора, които не са използвали техните от комплектите, например ако веднага са си поръчали други, дали не са склонни да ги продават?
Цитирай
#90

Наскоро поръчах от Али-то три броя skin wraps и днес реших да сложа единия от тях. Пасва много добре и изглежда съща така добре Wink

https://1drv.ms/u/s!AoQ7_FTCOSH1gvh8-m7ZFot3oC09sg
https://1drv.ms/u/s!AoQ7_FTCOSH1gvh9niqj6tEqeX1ZuA
https://1drv.ms/u/s!AoQ7_FTCOSH1gvh-zC6y3AY8rLdT0Q
Цитирай
#91

Това го получих днес и съм много доволен. Взех го алито и си е наистина добро…
П.С. Взех за 6.5 долара, сега е малко по-скъп, предполагамче трябва да се дебне за намаления. Ето и линк към продавача: https://s.click.aliexpress.com/e/bVAbjBG4


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#92

Имам същия, много ми харесва. Неприятното е обаче, че закача защитното стъкло и го повдига от време на време. Със стария калъф нямах този дерт, но пък този осигурява по-добра защита.
Цитирай
#93

При мен и стъклото с което съм си е много добре и въобще не го повдига

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#94

Всъщност това ми стълко е ново и то ми прави проблеми . Имах едно с малко по малки размери(което в началото много ме дразнше), но се напука, беше някакво евтино и много тънко. При него го нямаше този проблем. Явно размера има значение Smile
Цитирай
#95

Колеги, поръчах наскоро едно стъкло за един друг Note 5A и като го поставях, ми направи впечатление, че не се залепи както съм свикнал да виждам - чрез натиск в средата и все едно се разлива някаква течност по екрана, ами просто си застана на екрана и това е. Разбира се - залепи се хубаво де, но пък остана проблемът с това "шарено петно" в средата. Тези, които са се сблъсквали, знаят добре какъв е проблемът.

Можете ли да препоръчате хубаво стъкло за Note 5, което пасва идеално, няма остри ръбове, хубаво заоблено е навсякъде и най-важното - да го няма този проблем с шареното петно в средата?

Offtopic някой има ли инфо от какво се получава изобщо, защото не съм се интересувал подробно.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#96

Прегледай назад в темата. Препоръчал съм именно такова стъкло. А това което си залепил е от тези дето се залепват само в краищата и не на целия екран-пълен майтап са!

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#97

Майтап или не, за цената от долар и малко си е добре. Това е второ стъкло на 2 телефона което слагам. След падания на плочки и удар в ръба на бюро, стъклото си свърши работата. Малко дразни това петно в средата, но съм доволен.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

На един телефон сложих точно такова и при падане на телефона настрани предпазното стъкло се отлепи, и как няма, то се държи ужасно слабо, само в краищата. Пък и сравнявам видимостта с моето стъкло(никаква разлика дали ще е с него или без него),докато с въпросното евтино си е кофти, поне според мен. Аз лично предпочитам да дам 6-7 лева за добро и залепващо навсякъде стъкло. И все пак всеки сам си избира.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#99

Абе днеска ходих да ми сложат протектор и ми сложиха някъв дето не е на целия екран. Питах ги защо ми сложиха такъв, те ми казаха ,че екрана е извит.. и щяло да стърчи ако сложат протектор, който обхваща целия екран..
От кога пък е извит екрана , тея луди ли са...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Екранът е извит още от редми ноут 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)