Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

„Дисплея е същия шит на слънце“
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-06-20, 09:20:03)suffer написа:  След малко може да добавя и видеото с opening-a, което снимам по традиция за али експрес в случай на проблем.


Offtopic тоя ънбоксинг е подвеждащ(има скрита реклама) снощи го изгледах и после изпих 3 бири.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#53

Същата марка ли?

Wink

Съжалявам просто снимахме на полувремето с приятелката ми
Цитирай
#54

Поръчах една от gearbest за 34.59 дол.с намаление 45 прос. Тя има ли бъл.език
Цитирай
#55

Не. Идват с китайски, освен ако търговеца не се заиграе да слага английски или руски.
Това няма отношение към съобщенията. Те си идват на кирилица. Говорим за менюто на гривната
Цитирай
#56

Като дойде ,ако дойде де.ще има въпроси към тебе и най вече за префлашването мерси
Цитирай
#57

цяла тема съм пуснал: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=93849
Цитирай
#58

Очаквано новата гривна чупи рекорди по продажби- 1 милион бройки за първите 17 дни  Storstark

https://www.gizchina.com/2018/06/26/xiao...ion-units/


Цитирай
#59

Еми много добре.
Цитирай
#60

Те и търговците в Али се изхитриха да дават АРК файлове, които я флашват на английски, руски или испански.
Половината индийци и руснаци по клиповете са с новото гривне.
Цитирай
#61

http://www.mobilebulgaria.com/news/43673...0%BD%D0%B8
Xiaomi са доставили над милион броя от Mi Band 3 за 17 дни, и то само в Китай, ще има и пускане на други пазари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#62

[Изображение: IMG_20180704_162158.jpg]

Днеска ме гледаха странно хората Big Grin

Колегата rumo ми подари Хонор Банд3, аз си поръчах за мен Амазфит Кор и Ми банд2 е на приятел.

Показанията на всичките са еднакви. Хонор банда е много зле откъм софтуер.

Амазфита си има английски с последните фирмуери, показва кирилица без проблеми, на слънце се вижда, не е отлично, но е много по-добре от другите две.
Ползвам стоков ми фит + платен Mi Bandage (~4лв), аз го ползвам основно за нотификации и да гледам кой звъни.

Сравнявам със стария ми Gear Fit2 Pro - много по-добра батерия, в пъти !
По-калпав екран, с по-ниска резолюция.
Много зле откъм блутут обхват, 1 стая максимум, с геар фита се разхождах из целия апартамент.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#63

Обхвата си е добър...

Иначе батерията ще се стопи по бързо
Цитирай
#64

Здравейте,днес ми пристигна гривната от Aliexpress и имам няколко въпроса . Първият е как да сменя езика на Английски ,гледах клипчета в youtube на които в описанието има линк за приложението Mi Fit . Според клиповете инсталираш го и гривната ще ти стане на Английски ,пробвах няколко приложения да изтегля ,но няма резултат гривната си е все така на китайски . Вторият ми въпрос е след като си инсталирах приложението гривната си ъпдейтна Firmware и след това започна друг ъпдейт на ресурсите (не знам какво ще рече това) и я оставих да си зарежда ,обаче след малко ми звънна телефона и аз вдигнах и започнах да се разкарвам из апартамента при което не видях дали вече беше минал този ъпдейт на ресурсите или съм го прекъснал . За какво служи той ?? Иначе нямам проблем с гривната сдвоявам си се с нея и си работи нормално . Третия ми въпрос е изобщо могат ли да се лепят протектори на нея ,защото екрана е извит,дойде ми подарък 1 бр . ,но той изобщо не можа да се залепи в краищата ,абе изобщо нямаше шанс да се залепи . На Mi Band 2 се лепеха без проблем ,но там екрана си е плосък . Поръчал съм си 3 бр и ги чакам да видим с тях какво ще е положението .

P.S. Забравих да кажа ,че гривната ми не беше на ръката тогава ,но сега пробвах тест с откриване на гривната и обхвата и е доста голям така ,че би трябвало да си е направило ъпдейта .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#65

Здрасти.
За английския имаш два варианта
1. С 3.4.2 ( стабилната версия на ми фит ) трябва да ти показва езика на английски ако е и телефонът е на английски
2. Инсталираш си ръчно посредством ГаджетБридж - фърмуер с език по подразбиране английски - независимо на какъв език е телефона - прогнозата за времето си остава зависима от езика на телефона, обаче - вероятно ще е на китайски (не ползвам бг и нямам бг на телефона, за да ти кажа със сигурност, но това е единственото, което би било с някакви йероглифи, евентуално):

https://geekdoing.com/threads/english-fi...-2-0-8.28/ - firmware
https://geekdoing.com/threads/how-to-ins...tbridge.5/- инструкция
Цитирай
#66

Инсталирах си официалното приложение и смених езика на телефона на английски и от там се промени и езика на гривната на английски . В момента съм със V1.2.0.8 това официалната версия ли е или като съм слагал въпросните приложение от клиповете в youtube ми се е сменил софтуера ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#67

Това е официалната
Цитирай
#68

Хммм ами значи може и чрез официалната версия да си го смениш ,само трябва да смениш езика на телефона . А как да разменя мястото на датата и месеца ??

[Изображение: bfi1531407955m.jpg]

П.С. Смениш ли си езика на телефона на български ,гривната пак става на китайски Big Grin

А за какво е бил този ъпдейт на ресурсите някой знае ли ?

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#69

не знам как да го обясня за ресурсите.
Това са картинките от последните ресурси:

https://geekdoing.com/threads/resources-v34.36/

а за датата - къстъм фърмуер само обръща месеца и деня.
Чакаме български, има наличен английски (https://geekdoing.com/threads/english-fi.../#post-127)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ianiovski
Цитирай
#70

Ок благодаря ти за инфото . Успял ли си да си залепиш успешно протектора ? Защото моята така и не я нося още, за да не я надраскам .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#71

Не съм слагал протектор.
И нямам закупен такъв
Цитирай
#72

Изгубих си 2ката в морето и сега се изглеждам за нова гривна. От много игра във водата сигурно съм я закачил някъде и е паднала. Усетих се час по-късно, че я няма  Big Grin . Тея допълнителните каишки не държат много явно. 

Гледам някакви оферти за 3ката за около 30 долара, но не знам дали ми се занимава с префлашването за английски. Глобалната версия септември ли се очаква? Как са конкурентите?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#73

не се налага префлашване на английски, ако менюто на телефона е на английски.
Ако менюто на телефона е на български можеш да си я флашнеш на български..
Единственото засегнато ще е прогнозата за времето (мисля, не съм тествал)
Цитирай
#74

Kaто звъни някой показва ли име и номер?
Аз съм с амазфит кор от вчера , но не ми показва нищо при звънене, освен " входящо повикване"
Гледам не си беше взело разрешение да чете контактите, разреших му ги, но пак нищо.
Иначе съобщения и пр всичко си излиза на кирилица и се чете доста добре
Цитирай
#75

Мисля, че не показва ако си с меню на български и информацията ми е за ми банд 2 само.
На тройката си ми показва всичко ( в смисъл номер (ако не е запаметен в контактите) и име, което мисля, че е ограничено до 9 знака или поне при мен го отряза при теста, който току що направих
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)