Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

За 3-ката питах, то 2-ка още имам една у нас.
Значи на 3-ката показва името, ако тела е на бг, така ли да разбирам?
При мен на кор-а ако съм на бг език в телефона не ми го показва. Ако тела е на англ. език показава.
Много тъпо това. При онор банда, няма значение на какъв език си. Винаги си излиза.
Ще трябва да я накачулвам с външни приложения, а не ми се ще
Иначе имах едно платено - mi band tools ли се казваше, там имаше доста повече настройки, ама и то работи в бекграунда...
Цитирай
Аксесоари
#77

Не мога да кажа ако е на бг какво става. Нямам бг на телефона. Показва контактът на кирилица, като поне при теста май имаше ограничение в символите. Ще тествам пак сега...


9 символа се виждат само, но не съм със стоков фърмуер.

„Тест на кирилица“ излиза „тест на ки“
„Георги Па*****ев“ излиза „георги па“
Цитирай
#78

Кога се очаква да излезе официален firmware на Английски език ?

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#79

Има си такъв, но трябва и телефона да е на английски. С ми фит 3.4.2 си идва официално
Цитирай
#80

Да де така си става на английски ,но телефона ми е на БГ и тогава си става пак на китайски .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#81

Няма как. За къстъм фърм си.
Бг не се поддържа официално от самия фърмуер на този етап. Минеш да видиш дали няма как да смениш ми фит на английски, макар че ме съмнява да има ефект
Цитирай
#82

Здр.
И аз мисля да поръчвам една бройка, щото продадох 2-ката. Моля дайте съвети от кого в алиекспрес да поръчвам. И за да нямам митнически гловоболия какво да се уговоря с продовача, колко да го декларира.

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай
#83

Можеш да я поръчаш от много места, естествено гледай къде е най- евтино.
Относно декларирането няма да ти свърши никаква работа. Решат ли спират и проверяват, като ти искат платежно и си плащаш
Тя пък не е и толкова скъпа де.

Вариант без митница е, да я поръчаш, ако някой праща от ЕУ склад, ама в алито май няма такъв. Или  в бъндъл с Ми8 и доствка през дхл Smile така търговеца ще ти оправи ддс-то Smile и ще имаш и топ телефон.
Те пък само 2-ката май предлагат с Ми 8. И така не става

Поръчвай от али-то за 25$ кажи му да ти я пише за 15$ и се надявай да попаднеш на недоспал митничар
Цитирай
#84

Преди няколко дни от али ми пристигна honor band 3 .Беше с безплатна доставка , обадиха ми се от пощата да ида да си я взема(не съм плащал нищо). Търговеца я беше писал 7$ без нищо да му казвам аз.
Цитирай
#85

Повечето пъти става така, но не е правило - напротив.
Аз лично съм купил за колеги и познати 10-на хонор банда, няколко ми гривни от 2-те версии и не са ми ги спирали
Преди 3 дена обаче точно тази дето беше за мен си я спряха и макар да беше прекарана през холандските пощи я обмитиха
На оригиналната фактура дето я дръпнах от сайта си пишеше 20$. Не ми я признаха и поискаха банковата транзакция, която си е 46$ и на толкова ме обмитиха.
То по-лошото е, че има и 15лв оправия на документи, ако искаш да не се занимаваш ти, после ходене въщане и чакане. Излезе ми към 110лв, а не ме удовлетвори самата гривна.
Днес я дадох и нея на един колега за 90лв и си чакам смарт часовника от един китайски стартъп. Като гледам обаче и той тръгна от Хонк Конг, та да видим...

С 2 думи митницата си е на късмет, без значение от обявената стойност.
Цитирай
#86

Е, над 17$ задължително се заяждат. 20 е било проблем, така че търговецът е за бой. Аз не бих приел пратката. Те ще му я върнат след 20 дни.
Под 51$ за по-сигурно поръчвайте до англия. И после за 2 лева ви идва до тук през габиели
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#87

При закупуване на определени модели Xiaomi получавате безплатно гривна Mi Band 3. Gearbest.

     
.jpg IMG_20180723_150932.jpg Размер: 100.96 KB  Сваляния: 70

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#88

Иначе е $30 там
Цитирай
#89

Нещо не се справям с нотификациите, уж съм ги включил от MiFit , добавил съм си месинджъра и вайбър, но не ми излиза нищо на гривната, със сигурност нещо съм пропуснал, ако може help, благодаря предварително!
Интересно ми е също така и опцията за отключване на телефона какво представлява, уж я включих, но...

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#90

1. Трябва да позволиш на Ми фит да чете нотификациите от телефона
На MIUI e settings - additional settings - privacy - notification access
И също може да избереш през ми фит дали да праща само при изгасен екран на телефона
2.
Няма такава опция.

Има
-заключване на гривната - налага се да плъзнеш нагоре пп екрана, за да можеш да ѝ ровиш по менютата
-дистанционно изключване звука на телефона, но не сработва от всеки път. Вероятно има значение разстоянието до телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#91

Има такава опция, която прескача отключването с фигура, парола или пин като доближиш гривната до телефона. След като е зададено всичко трябва да се изключи/включи блутуута за да заработи Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#92

(2018-08-03, 15:53:26)suffer написа:  1. Трябва да позволиш на Ми фит да чете нотификациите от телефона
На MIUI e settings - additional settings - privacy - notification access
И също може да избереш през ми фит дали да праща само при  изгасен екран на телефона
2.
Няма такава опция.

Има
-заключване на гривната - налага се да плъзнеш нагоре пп екрана, за да можеш да ѝ ровиш по менютата
-дистанционно изключване звука на телефона, но не сработва от всеки път. Вероятно има значение разстоянието до телефона

Включих опцията, но така и не ми излизат известия на гривната, пробвах с изключен/включен екран на телефона, но без успех.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#93

А избрал ли си от кои приложения да идват известия
и може ли скрийншот на менюто
Цитирай
#94

(2018-08-06, 11:14:42)suffer написа:  А избрал ли си от кои приложения да идват известия
и може ли скрийншот на менюто
Разговори и SMS също не се появяват, заповядай: 

дай ![Изображение: ce6936e421d5ab6384ceb3510b8bf7e3.jpg][Изображение: dce2cbcbdd532807d4c7c9536b97bf20.jpg][Изображение: 8217b99ff7fcd1edb8b4d6a552adf40a.jpg]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#95

Благодаря. Като за начало можеш да посечеш правата на Analytics и MSA.

Второ: Ми фит сложен ли е в АутоСтарт.

Трето:
За смс и разговори влез в съответните менюта и виж дали там си дал позволенията също.
четвърто - рестарт на телефона винаги е от полза. останалото изглежда в ред
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#96

(2018-08-06, 11:35:15)suffer написа:  Благодаря. Като за начало можеш да посечеш правата на Analytics и MSA.

Второ: Ми фит сложен ли е в АутоСтарт.

Трето:
За смс и разговори влез в съответните менюта и виж дали там си дал позволенията също.
четвърто - рестарт на телефона винаги  е от полза. останалото изглежда в ред

Благодаря, със спирането на Analytics и MSA се получи !

[Изображение: dsf.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на speedemon за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#97

Вече има ли БГ меню? Защото виждам, че в БГ се продава mi band 3 на БГ език?
Цитирай
#98

Слагат го ръчно, най-вероятно. Все пак съм пуснал тема как се прави
Цитирай
#99

Здравейте,
От 3 дни съм собственик на гривната.
Понеже не ми се занимава с преводи на БГ или английски (с промяна на езика на телефона), някой може ли да ме осветли какво означават температурите 28 / 17. Доколкото разбрах стойностите се вземат от сайт. Ама моментна и минимална ли са... максимална и минимална ли са...? С мърдане на ляво и дясно се показват още три варианта - предполагам това са стойности за следващ и по-следващ ден.
Иначе приложението MiFit е супер.
Поздрави!
Цитирай

Максимална и минимална за целия ден
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)