Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малко не е по темата, но си поръчах от алито мибанд 3.Пазарувам винаги до англия  и от там с га.ко.Та, тъпата гривна са я спряли за обмитяване.Искат ми 13 паунда такса.Гривната съм я купил за 30$, и с тия 13 паунда, ми се струва скъпо.Ако не ги платя,  има ли как да си върна парите?Доколкото разбрах след  някакъв период от време ще я върнат към продавача. Някой да даде съвет, че не съм патил досега с uk митници.Ако се сметне за спам поста, нека бъде изтрит Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари

Е с габко се пазарят неща, които по принцип не се пращат до тук. Като от Китай я пращат до тук, защо си я пратил до Англия?!
Те поне до последно, когато ги ползвах за куриер не се занимаваха с митнически оправии, и нормално- кой да ходи да си губи времето..
Те че ще я върнат обратно, ще я върнат, ама дали селъра ще ти върне парите си е въпрос на диспут.

На тия 30$ щеше да платиш още 6$ в Бг + 15лв за оправия на документи и да си я имаш.

Сега какво- що - ти сигурно ще си първият, който да ни разкаже Smile
Цитирай

До 51$ трябва да няма ддс-та и мита. Търговецът сигурно не я е декларирал като подарък.

Доколкото знам я държат 20 дни и я връщат, но най-добре питай габко, вероятно са по-запознати
Цитирай

Мога онлайн да си оправя нещата, въпроса е струва ли си.За 30 долара гривната + втора каишка+2 протектора.Трябва да доплатя 13 паунда~30 лева.Като гледам и тук ги има за 65 лева голи като сложа протектори и каишка пак излиза толкова.
Пазарувам през габко от години, и никога не съм имал проблеми.Точната причина е да избягвам митници и т.н.
Купувам съм десетки неща, извън Англия, и никога,никога не е имало такива чудеса..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

принципно не си струва.
Моята я взех на Pre-sale 62лв/37$

търговецът те е издънил нещо. Глупавото е, че ще чакаш гривната да се върне при него и след това до 14 дни за Refund.

Затова, въпреки че добре си се ориентирал за получаването на стоки през англия търговците имат нужда от твоите напътствия как да декларират стоката, защото това е втория случай, който чувам за спиране на електроника, декларирана под 51$, на английска митница.ю
Съветът ми е наистина да се проучи дали има такъв срок или стоките остават в пощата, за да знаеш със сигурност дали ще си върнеш инвестицията и вече да действаш според инфорацията.

Ми банд 3 е нелоша гривна, но ако изчакаш малко можеш за горе-долу същите пари да се сдобиеш с новата гривна, за която не съм виждал информация тук - hey+ band С цветен дисплей и NFC, която няма общо с NFC Версията на банд 3
Цитирай

Колеги, моля гласувайте. 100% не са само 2ма притежателите на банд 3:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94201
Цитирай

Аз също я ползвам от няколко дена. Гласувах.
Така... Mi Band 3 не може да показва икони, така ли ?
Цитирай

Засега не. Опитах да задвижа нещата за такава опция, но без ефект

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94027
Цитирай

Поръчах си от Gearbest.За 7 дни пристигна ,безплатно по български пощи!
Определено съм доволен от Gearbest![Изображение: 6cae2a8c11dcc232e29e4e94fff1b454.jpg][Изображение: 1a9eac00dc7c2efc6719b8284ac7212e.jpg][Изображение: c35563a14880273be903b641e1204e0d.jpg][Изображение: 40db57691c6415e84a66c762bcbe65cf.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • nzim, suffer
Цитирай

Гаслувах, писах...Дано да обърнат внимание. Аз не виждам логика да премахнат подобна функция...
Забелязах нещо, ако не съм отметнал notification previews в messanger, няма да виждам съобщенията. Не може ли да не го пускам и пак да виждам на гривната какво ми пишат ? В противен случай виждам само 1 new message.
Цитирай

(2018-08-19, 13:42:29)mefistoreyon написа:  Гаслувах, писах...Дано да обърнат внимание. Аз не виждам логика да премахнат подобна функция...
Забелязах нещо, ако не съм отметнал notification previews в messanger, няма да виждам съобщенията. Не може ли да не го пускам и пак да виждам на гривната какво ми пишат ? В противен случай виждам само 1 new message.
Идеята не е да я премахнат, а да може да показва и не показва. И това да е въпрос на избор

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

За абонатите на нюзлетъра на гиърбест в момента гривната излиза $25.99 с безплатна доставка. Стискайте палци на краката моята да не мине митница ?
Цитирай

Здравейте, за жалост цял ден се мъча да под карам гривната да показва тел. или име когато ме набират но без успех. Дал съм позволение на Mi fit от настройки да има достъп до контакти но пак не става. Някакви идей? Със БГ firmware съм.
Цитирай

Mini на телефона на английски.. И коя версия на бг фърмуера?
Цитирай

Последния със ресурс 40 език на тел бг
Цитирай

А при смяна езика на телефона?
Цитирай
Music 

Да , когато сменя езика на тел да бъде на Английски , чак тогава излиза в приложението опцията, която може да бъде вкл. или изкл., за да показва име или номер... Не мога да разбера защо при БГ тази опция изчезва. Има ли вероятност напред във времето това да се оправи или няма начин?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Това е от разработчиците или преводачите на Ми фит. Още на Ми банд 2 го имаше това като проблем
Цитирай

Писах две бързи гневни писма до тях. Дано да се случи нещо...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Solvine за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Може ли, когато GSM-ма и гривната са свързани да се ползват и bluetooth слушалки?
Цитирай

Принципно да.
Аз го правя. Много зависи от блутуута на телефона по-скоро дали поддържа 2 едновременни устройства
Цитирай

Да , когато сменя езика на тел да бъде на Английски , чак тогава излиза в приложението опцията, която може да бъде вкл. или изкл., за да показва име или номер... Не мога да разбера защо при БГ тази опция изчезва. Има ли вероятност напред във времето това да се оправи или няма начин?

Има начин.Деинсталирате оригиналната Mi fit и инсталирате модната версия Mi fit 3.4.6.8.,тя поддържа и български и тази опция е активна и всичко работи.https://geekdoing.com/threads/modified-m...thers.175/
[-] 1 потребител изказва благодарност на didko_tl за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Може ли линк към новия фирм на бг?
Nvm... Намерих го...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Изглежда се гласи NFC версия на Mi Band 3 - https://www.gizmochina.com/2018/08/31/xi...-imminent/
Цитирай

(2018-08-29, 13:31:07)Navigator написа:  Може ли, когато GSM-ма и гривната са свързани да се ползват и bluetooth слушалки?
Няма да има проблем. Те са устройства от различен тип. Има ако да от един - например и двете да са слушалки.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)