Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2018-08-31, 09:57:51)pi4a7a написа:  Изглежда се гласи NFC версия на Mi Band 3 - https://www.gizmochina.com/2018/08/31/xi...-imminent/
 
Да . Очаква се пускането и да е на 20 септември заедно с новата гривна Hey +

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
Аксесоари

Има ли смисъл да чакам до 20 септември за глобална версия или да я поръчвам сега и да си я флашна за Български език.
Цитирай

помисли си ако има глобална на какви пари ще излезе
Цитирай

По всичко изглежда че Hey+ ще е по-добрият вариант от Mi Band 3 NFC така, че аз бих се насочил към него след като ще е на почти същите пари...
Цитирай

(2018-09-05, 12:48:24)Stormrage написа:  По всичко изглежда че Hey+ ще е по-добрият вариант от Mi Band 3 NFC така, че аз бих се насочил към него след като ще е на почти същите пари...
Малко детско ми седи тва цветното на hey +

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Предполагам, че ще има скинове които ще могат да се сменят защото определено левия скин е отвратително грозен... Сигурно ще има вариант и за тема от един цвят примерно.
Тоя в средата най-ме радва.

[Изображение: HxVcG8V.png]

По притеснителнo ми се струва това:

[Изображение: a9WCICg.png]


Другото което ме интересува за какво реално ще може да се ползва NFC-то... ако извън китай е неизползваемо ще е много жалко.
Цитирай

hey+ oбсъждаме тук:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94418
Цитирай

   
Как може да се активира показването на маршрута  в Google maps, който би трябвало да е вграден в Mi фитнес. Поне така е в настройките за активност.
Цитирай

18 броя банд 3 на 16$

https://mgeekdoing.com/in-stock-2018-new...p0021.html

Нападайте
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • hsgrgs, milstan
Цитирай

(2018-09-08, 09:19:31)suffer написа:  18 броя банд 3 на 16$

https://mgeekdoing.com/in-stock-2018-new...p0021.html

Нападайте
Пуснах една заявка. Само ми кажи това сигурно място ли е? До сега, не съм пазарувал от там.

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нов магазин е. Обвързан с форума където правят къстъм фърмуерите. Моята гривна вече пътува
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ziki69
Цитирай

За 1 ден се разминах с тази оферта, вчера ми пристигна гривната за 24 долара. Който има проблем със смяната на езика от китайски на английски и не му се занимава с къстъм фърмуерите, просто да си качи Mi Bandage от Google Play и от там да зададе езика на гривната да е английски.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • milstan, suffer
Цитирай

(2018-09-08, 09:19:31)suffer написа:  18 броя банд 3 на 16$

https://mgeekdoing.com/in-stock-2018-new...p0021.html

Нападайте

И аз поръчах току що,има още 8.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

От днес има ъпдейт Firmware: V1.6.0.16, вече има опция да стартираш упражненията директно от гривната и май вече езика по подразбиране е английски, а не китайски.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

При меню на телефона на английски или на български?
Цитирай

На български, но някой може да тества, че имам качен Mi Bandage и още преди ъпдейта ми направи гривната на английски.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

След ъпдейта - ако телефона е на български, гривната става на китайски. Ако може някой да качи apk на Mifit преди да е ъпдейтнал. Благодаря.

Edit: Намерих предишната версия.  Smile

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай

направи това:

„Който има проблем със смяната на езика от китайски на английски и не му се занимава с къстъм фърмуерите, просто да си качи Mi Bandage от Google Play и от там да зададе езика на гривната да е английски.“

Можете да благодарите на @OliQueenBG
Цитирай

(2018-08-29, 21:22:26)mefistoreyon написа:  Може ли линк към новия фирм на бг?
Nvm... Намерих го...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Дай линк да го пробвам и аз че немога да се ориентирам в посочения сайт и ако имаш малко време да споделиш как се държи тази модната версия

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай

(2018-09-20, 20:05:19)zevsa написа:  Дай линк да го пробвам и аз че немога да се ориентирам в посочения сайт и ако имаш малко време да споделиш как се държи тази модната версия


Добре беше, даже супер. Всичко си е преведено много точно и когато получавам съобщение на български си излиза колкото трябва . Но няма български фирмуер за последните няколко версии.
Линк:
https://geekdoing.com/threads/bulgarian-...#post-6577
Последната версия на бг е 1.5.0.2 а софтуера на гривната в момента е 1.6.0.6

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма да работили?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай

Ще работи, но ако си обновиш ми фит ще има ъпдейт на фърмуера и губиш българския
Цитирай

Има ли възможност да виждаш на колко процента е батерията на екрана както на MiBand 2?
[-] 1 потребител изказва благодарност на hellkiller за това мнение:
  •
Цитирай

Намерих решение! Не се занимавайте със стоковото приложение ако искате функционалност за по -горните проблеми. Инсталирах това " notify and fitness for mi band" и всичко тръгна.има и про версия(платена) която отключва много неща но основните в платената са предостатъчно

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
[-] 1 потребител изказва благодарност на zevsa за това мнение:
  • milstan
Цитирай

(2018-09-20, 20:27:37)zevsa написа:  Няма да работили?
Всъщност, аз и мислех, че може да се бъгне гривната ако се върнеш към по стар фирмуер, но сега пробвах и няма проблем. Изчезна ми новата екстра за "тренировка" но не ме бърка предпочитам да си ми е на български.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)