Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Много интересно ми стана,как мерят кръвното
Цитирай
Аксесоари
#27

Дано с mi band3 може да се види нещо на дисплея при слънчево време на открито. Това е най- големия резил за mi band2.
И пак трябва да се гледа коя версия ( китайска, европейска, прочие) се поръчва, защото при mi band2 има разлика във версиите на блутут-а :
(Connectivity Bluetooth 4.0/4.2 BLE ) Вижда ми се съществена разликата. Предполагам и с новата ще е същата работа. Дано тоя път да е 4.2/5.0 Smile
Цитирай
#28

И двете банд 2 съм ги имал. Никакви разлики нямат освен кутията
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • NTM
Цитирай
#29

Ънбоксинг: http://en.miui.com/thread-2739989-1-1.html
Цитирай
#30

Имали в продажба някъде версията с NFC??
Цитирай
#31

Ще я пускат чак на есен. Септември
Цитирай
#32

Колеги след видяхме вече 3ката какво мислите, amazfit bip или mi band 3? Кое ви се струва по добро, че 2ката плаче за смяна :Д

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#33

Зависи за какво ще се ползва.
И колко пари ти се дават Smile
Бип-а в момента върви към 100на лева, а гривната е около 60(даже 70, но предстои да ѝ падне малко цената след първоначалната еуфория)
Цитирай
#34

Mi Band 3 ТУК (клик!) , 
мисля добра цена (30.48€).Не съм пазарувал от тоя сайт!
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#35

В Али също има за 60 лева. Цък.
Замислям се доста сериозно за купуване.

Sony Xperia 1 II, black
[-] 1 потребител изказва благодарност на zdravko959 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#36

Нищо особено не е тая гривна. Ако съм с Mi band 2 /аз бях де/, не виждам никакъв смисъл да я сменя с тази. Освен, ако батерията случайно не е започнала да заминава за седмица, в никакъв друг случай.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#37

И аз съм на същото мнение.
Цитирай
#38

https://youtu.be/cIlmLR2gxBc - сравнение на английски
https://www.youtube.com/watch?v=3RcAL6w6D-Q - сравнение на руски
https://www.youtube.com/watch?v=vYdiwYp31yE - ревю на руски.

Харесва ми достатъчно, за да поръчам за тест.
Винаги мога да си оставя 2 и да продам 3 или обратното.
Най-малкото видимост на светло и повечето редове на дисплея са си ъпгрейд Smile
Цитирай
#39

(2018-06-06, 18:14:58)zdravko959 написа:  В Али също има за 60 лева. Цък.
Замислям се доста сериозно за купуване.

По-добра оферта от това за сега някой срещал ли е? Струва ли си да се поръча или да изчакам за да паднат още? Замислям се реално и аз дали и колко по-добра е от mi band 2, защото искам да си взема гривна, но съм в чуденка.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#40

да предупредя, че има шанс китайската версия да си остане на китайски.
Така че, който не го сърбят ръцете да тества най-новото по-добре да не бърза.
Цените все някога ще паднат
60лв е ок.

Моята поръчка излезе малко над 63лв
Цитирай
#41
Heart 

(2018-06-11, 14:03:17)suffer написа:  да предупредя, че има шанс китайската версия да си остане на китайски.
Така че, който не го сърбят ръцете да тества най-новото по-добре да не бърза.
Цените все някога ще паднат
60лв е ок.

Моята поръчка излезе малко над 63лв

Добре, ще изчакам най-добре, не е зор така или иначе.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#42

Xiaomi Mi Band 3 at $33.79 [Coupon Code: GBXMB3]

Oще се чака версия с английски фърмуер.
Към днешна дата е 3.4.1 версията на Ми Фит и гривната още е на китайски
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • puluks, Wild bear
Цитирай
#43

Здравейте, днес взех мойта 3-ка от пощата. Поръчах я от алито - 30 евро ми излезе.
Имал съм всички бандове досега - на усет е като другите, не забелязвам кой знае каква разлика.
Ще видим в някой скорощен слънчев ден дали ще е все толкова зле дисплея, надявам се да е по-добре.
Функциите са като на 2-ката. Единствената различна функция, която ми направи впечатление е че има възможност да се пуска и спира silence mode на телефона, през едно от менютата на гривната.
Малко не мога да свикна засега с навигацията из менютата понеже тъча е малко малък и не всеки път нацелвам плъзгането.
Има доста картинки, но и всичко е почти само на китайски. Чете се кирилица от известията. Но излизат странни интервали след всяка буква на кирилица. Понеже имам и amazfit bip, който взех на преордер и тогава и при него всичко беше на китайски, но в последствие вкараха превод в фърмуера - се надявам и тук да стане така. Още при първото пеърване с ми фит попучих нов фърмуер и ъпдейт на ресурсите - засега има избор от 3 уачфейса.

Колкото до колебанието м/у bip и band 3 - аз лично бих избрал bip-a най-вече заради дисплея и батерията - в момента моя е на ~40% след ~25дни. Ползвам абсолютно всичко, само подсветката съм изключил и се пуска само при натискане на копчето. Цената за която го взех преди доста време беше около 100лв. Band 3 бих взел само ако исках нещо, което да е почти незабележимо на ръката. Bip-a също е много лек, но все пак си е часовник, а не гривна.

[Изображение: e8aea74caf1d581405f18f5adc4d9ae1.jpg] [Изображение: 90b4d15240b56a474532d9e094687bf7.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

п.п. Вече се появяват и опции за 3rd party преводи на английски - link

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
[-] 6 потребители изказват благодарност на junek за това мнение:
  • Friz, HunterBG88, milenvn, OliQueenBG, puluks, suffer
Цитирай
#44

Дали наистина ще може да се плува с гривната, както анонсират и на клипчето?
Цитирай
#45

Разбира се, аз и с двойката си плувам без проблеми.
Черно Море, Бяло море, Басейн... няма грижи
Цитирай
#46

Вчера пристигна и моята бройка.
Успях да я отворя доста късно вечерта, но вече имам впечатления и съответно успях и да я флашна няколко пъти.

С оригиналния фърмуер (от Ми Фит 3.4.1 и 3.4.2.1) имаше опцията да се включи тих режим на телефона през самата гривна.
Разбира се, изгубих тази опция при флашването на английските и руски фърмуери. Все пак преводът е по-важен, макар че китайския не пречеше чак толкова много.

Няма да се впускам в подробни ревюта. Всички знаете основните разлики с банд 2.
Най-важното е видимостта на пряка слънчева светлина, която и тук не е кой знае какво. В смисъл не е по-добре от Банд 2 Smile
Все пак направих едно сравнение на тъмно, за да може да се сравни яркостта:



Снимано е в режим slow Motion, за да не се налага да натискам постоянно бутоните за светване на дисплеите.

След малко може да добавя и видеото с opening-a, което снимам по традиция за али експрес в случай на проблем.
Реално имах проблем със закачането на новата гривна понеже старата беше прекалено близо Smile




Какво още не е споменавано тук?

1. специфичните за банд 3 настройки в ми фит:
- при известията има опция за Събития (освен алармите). Там може да се направи годишнина, или нещо, което се повтаря през определен период, съответно с текст.
и това е основната разлика с алармата:  Име на събитието и повторение на всеки месец, година
2. прогнозата за времето - може да бъде настроена ръчно за определен град или да се локализира от това къде е телефона. Има настройка за градуси по целзий/фаренхайт
3. намиране на телефона - сигналът по подразбиране е пронозителен. Внимавайте да не стреснете някой при тест (определено ще тествате тази функция Big Grin и дано никога не ви се налага да я ползвате в реална ситуация)
4. с китайския фърмуер имате опцията да спирате звука на телефона през гривната - много удобно. Губи се като флашнете по-стар фърмуер с превод Smile
5. през ми фит имате възможност да заключите екрана на гривната и доакто не плъзнете нагоре да не показва останалите данни освен часовника
6. Можете да размествате менютата, както и да криете тези, които не ви допадат. Функцията е ... постничка, но поне скрих меренето на пулс и съобщенията.
За последното не знам как да съм по-ясен. Просто го няма менюто Нотификации, но съобщения продължават да си пристигат с текст на екрана. Просто не се виждат запазени последните 4 и няма опция за триене. Не съм решил как да процедирам с тази функционалност.
Пуснали сме няколко човека вече Фийдбек с молба да се добави настройка за показване само иконата на програмата, за да има малко прайвъси все пак.
Дано да го добавят. И без това съобщението не е много четимо. Вероятно заради по-едрия шрифт при съобщения на кирилица


Спирам до тук. Ако имате въпроси питайте.
Засега сме 3ма във форума с тази гривна, така че ще можете да получите нужната информация
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • GH0STFACE, greenandroid, mihailmihnev, Wild bear
Цитирай
#47

Жалко, че не виждам да е добавена възможност да си старитраш активност директно от гривната. Аз всеки път като тръгна с колелото и се сещам, че не съм пуснал да записва трак и пулс. В повечето случаи ме мързи да спирам, да търся телефона, да отварям прграма, да пускам... и така си и оставам - само с часовник на ръката Smile
Цитирай
#48

мисля, че huawei Honor band 3 ще ти върши такава работа

"Huawei пуснаха доста сериозен конкурент. И то 2 вида гривни -Honor band 3 и A2, като двете почти нямат разлика, освен във водоустойчивостта и малко в батерията в полза на band 3
Та аз си поръчах нея. Излиза 35 евро. Спрямо ми банд, то тази има почти двойно по-голям дисплей, изобразявайки едновременно повече инфо на него. Могат да се приемат/отхвърлят повикванията на първо четене това са разликите"
Oще тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1415639

Вероятно дисплея на светло също ще е по-добре
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ov3r
Цитирай
#49

Не е. Дисплея е същият шит на слънце. На слънце даже и амоледите на самсунг не са кой знае какво.
Най-добре си е рефлексният дисплей, каквито слагат в спортните часовници гармин и сунто. Същият, не дори и по-добър от тях е на amazfit pace. Поне откъм цветопредаване е много по-добре,  а и колкото по-на светло отиваш, толкова повече се вижда. Оказа се ункален часовник за малко пари. Моят го продадох и си взех едно Lemfo да го разгледам, че ми харесаха на външен вид, ама се оказа трагично във всяко едно отношение. Така и го захвърлих някъде и ще си взема или пак амазфит-а ама тоз път стратос или най-вероятно някой гармин.

Иначе за гривни купувам за мои познати само на хуавей банд 3 вече. Всички са доволни. По-тясна е, по-компактно стои, с текстура е силикона, а и е здрва сглобката. 
А как се закача за телефона, досега такава яка блутут свързаност не бях виждал. Махам я на 10 метра, за да вържа друго смарт устройство и пак нея вижда и я закача. няма откачане това нещо Smile
Софтуерно малко пипнаха и приложението ( вече не са нужни 2 за повечето телефони както до сега) и се добавиха май бягане на закрито, за да не търси ГПС-а. Измерването на пулс е някъде към 40 сек, като постоянно се изобразяват стойностите на дисплея
Обаче там на точка 8 съм го объркал - не е магнитно зарядното, а се щрака, закопчава за самата гривна
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • ov3r, suffer
Цитирай
#50

@rumo huawei band 3 как е на слънце ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)