Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем със S8-самоизключване.
#1

Телефона е на 3 месеца,от пускането на Орео е на него,но забраних ъпдейтите на телефона,защото се държеше добре и четох тук за проблеми с батерия и разни други и не исках да рискувам. Снощи го оставих включен с батерия на около 70 %,сутринта го намирам изключен и не иска да се стартира от бутона.Едва когато го включих на зарядно започна да се зарежда и показа батерия 70 %.Тогава се стартира от бутона и няма загуба на данни.Случвало ли ви се е това и може ли да е от това,че не е ъпдейтнат? Мисля да обновя и ако се появи отново проблема да ресетна и чак тогава сервиз.Съвети?
Цитирай
Аксесоари
#2

Заради една такава ситуация, аз не бих го носила в сервиз. По коментарите тук - първо ще го върнат към заводски ... На твое място - бих ъпдейтнала, чистене на кеш и т.н. "телефонен детокс" Smile И да се надяваме, че ще има благоприлично поведение след това Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

От това,че не се е ъпдейтнал няма как да стане.Все едно всички по-стари телефони,лишени вече от ъпдейти да правят такива номера?Няма логика.Пробвай все пак да го ъпдейтнеш и следи как са нещата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

Оказа се ,че съм с най-новия ъпдейт,просто от март насам няма по-нов.Има ли вероятност това самоизключване да има връзка с пускането следващата  нощ на VOLTE?
Цитирай
#5

Само веднъж ли се е самоизключил или се случва всяка вечер? Иска ли и PIN, при стартиране?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#6

Само веднъж,но не можа да се стартира докато не го включих към зарядно а имаше 70 %.Това ми говори за батерия по-скоро.Просто го свързвам с пускането на VOLTE,но вероятно няма връзка.
Цитирай
#7

Вероятно инцидентно се е случило нещо и не е проблем за разрешаване. Озадачило те е, но ... "техника е" ... случва се Smile Изчисти кеша за всеки случай (wipe cache) Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

Случи ми се, при ползване на Фейсбук. Просто умря, а имаше повече от 60% заряд. Съживи се, като го включих към зарядното.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#9

Също както при мен.Лошо ще е ако се случи на път и нямаш зарядно или външна батерия.
Цитирай
#10

Днес и на мен ми се случи същото. Четях новини и изведнъж замръзна екрана и след 10 секунди се самоизключи. Включи се чак когато го свързах към зарядното. Забелязах и нещо друго след това. На 40% батерия, на нормално зареждане ми показваше 1час и 55 минути до пълно зареждане, а преди не беше така.

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)