Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note5/Pro- актуализация

Колеги, след някой от последните ъпдейти, батерията свети в червено още на 50-60%.
При вас така ли е..?
На регион Русия е заради темите и някой неща..ще пробвам и Бг или да е от темата?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
Аксесоари

От темата е.
(2018-09-05, 15:06:45)mitakabs написа:  Колеги, след някой от последните ъпдейти, батерията свети в червено още на 50-60%.
При вас така ли е..?
На регион Русия е заради темите и някой неща..ще пробвам и Бг или да е от темата?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-05, 07:56:12)turieca написа:  Смени си езика на Английски и ще се появи опцията. Настройваш и си минаваш пак на Български. Аз така се оправих.
Стана. Блсгодарско

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Кога се очаква да дойде stable OTA с Miui 10 за нашите телефони?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

до края на месеца.
Китайците вече пуснаха, така че да видим индийците кога и какво ще напишат
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • speedemon
Цитирай

(2018-09-05, 15:28:50)HunterBG88 написа:  Стана. Блсгодарско

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Също така става и с регион индонезия и там го има. Да попитам при някой дали работи сменящи се тапети, преди година-две го имаше телефона на дъщеря ми и е готино.
Цитирай

Мисля, че работят само на регион Индия вече сменящите се тапети с възможност за избор на категория.
Цитирай

Мисля, че също на Индонезия и Хонгконг. Поне аз съм на Хонгконг и имам лицево разпознаване и достъп до теми, но не съм изпробвал нито една тема.
Цитирай

Току-що получих актуализация на Miui 10, за момента разлика има само в иконите 

   

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)