Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note5/Pro- актуализация
#76

Здравейте,

На версия 9.6.3.0 съм. Формата на часа на снимката от новата версия ли е променен ? Струва ми се, че преди не беше така.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
Аксесоари
#77

Днес си го взех и аз телефона. Настроих всичко дори лицевото отключване, но след този ъпдейт не работи. Сменях на индия региона и пак не се показа настройката.
Някакъв съвет.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

(2018-08-21, 15:55:10)slavi_777 написа:  Формата на часа на снимката от новата версия ли е променен ? Струва ми се, че преди не беше така.

Да, преди беше вляво на екрана.

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
#79

9.6.3.0 - без Memory Optimisation опцията, което го тълкувам като Swap file задължително. Аз ги ползвах, сега не намирам.
Някой друг може ли да потвърди, да не би да не съм догледал нещо. На MiUi 10 така ли е?
Цитирай
#80

(2018-08-21, 16:09:01)turieca написа:  Днес си го взех и аз телефона. Настроих всичко дори лицевото отключване, но след този ъпдейт не работи.

Някой път при смяна на регионите лицевите данни изчезват. Виж в настройки и ако трябва, се снимай пак Smile


Цитирай
#81

Изобщо няма опцията. Да са еба Ален Делон-а счупих грозомера.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

(2018-08-21, 13:48:37)sokkoban написа:  Сменена е и иконката за VoLTE

А ма ти имаш Волтер активирани на Теленор, така ли , и как така?

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#83

Не ти ли е попадала темата как да активираме VoLTE :Smile   https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364


Цитирай
#84

(2018-08-21, 21:48:17)milenvn написа:  Не ти ли е попадала темата как да активираме VoLTE :Smile   https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364

Аз го активираха но не е отключен от оператора, и не работи ,но съм го активирал като опция на телефона

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#85

Освен да го активираш от телефона има още един момент.
За глобул звъниш на оператор дати активира, като казваш , че си с п20 на хуавей. На виваком слагаш картата в този модел или прото на п20 пускаш смс ма 1701 с текст страт и чакаш активиране. После връщаш картата в твоя телефон и си ти. Всичко това е описано в темата.

Допълнение: Моля ако някой знае как да си оправя лицевото разпознаване да се покаже отново в настройки да удари едно рамо. На регион Индия съм и пак го няма. Има ли начин да ресетна само сетингите, като при епъл?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Не съм много сигурен, но мисля, че след mi 6 това е втория телефон, който получава стабилен miui 10 - КИТАЙСКИ СТАБИЛЕН!!!
http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OEICN...db_8.1.zip

За глобален нямам информация, но няма да е след повече от месец
Цитирай
#87

Има нова версия,6.3.4.0,но нищо кой знае какво ново

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#88

Що за версия е това, MIUI 6 ?
Цитирай
#89

Човека се е объркал, 9.6.4.0 е новата версия
Цитирай
#90

и аз се опитвам да намеря инфо преди да упдейтна
Цитирай
#91

Айде, честито. Усеща се по пъргав телефона  като цяло, има променен интерфейс на камерата. Това е за сега.

https://imgur.com/a/YL4sHDq

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай
#92

колега SASHKUS обновлението на 9.6.5 не е за Redmi Note 5 а за Redmi 5 plus. Актуалната версия за Note 5 е 9.6.4.0

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#93

След 9.6.4.0 голям дрейн на батерията при мен... /и преди ми се струваше към зле батерията ми като цяло по някаква хардуерна или софтуерна причина, но сега още повече сякаш/. Сутринта го свалих от зарядното и почти без никакво потребление, с много малко 3G и е на 60% с 11 часа работа и 1,46 часа sceen on time. Някой друг да има подобни оплаквания? Не знам за модела (на хартия не трябва да е така поне), но за мен /може би конкретната бройка която имам/, най-големия недостатък на модела се оказва батерията към този момент, напук на очакванията и на всичко друго, което намирам за перфектно!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#94

(2018-09-03, 20:26:52)speedemon написа:  След 9.6.4.0 голям дрейн на батерията при мен...  
Тествай устройството си за евентуален дрейн на батерията с BeterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#95

Никакви проблеми с батерията със същата версия
Цитирай
#96

(2018-09-04, 21:11:23)redsys написа:  Никакви проблеми с батерията със същата версия

 И при мен няма разлика с предишните версии!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#97

На регион Индия няма лицево разпознаване. Някакви идеи?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#98

Виж Русия!
(2018-09-05, 07:47:36)HunterBG88 написа:  На регион Индия няма лицево разпознаване. Някакви идеи?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Би трябвало на Русия.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#99

Пак не се показа. Явно след последния ъпдейт са променили нещо.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

(2018-09-05, 07:47:36)HunterBG88 написа:  На регион Индия няма лицево разпознаване. Някакви идеи?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Смени си езика на Английски и ще се появи опцията. Настройваш и си минаваш пак на Български. Аз така се оправих.
[-] 1 потребител изказва благодарност на turieca за това мнение:
  • ruciano
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)