Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте имам странен проблем с samsung galaxy trend plus
#1

Здравейте нов съм и незнам да ли темата ми е за тук но имам проблем с телефона модела е samsung galaxy trend plus проблема с телефона преди година си смених батерията защото старата беше надута и неизкарваше много време та откакто си купих новата батерия пускам телефона да се зареди първите няколко пъти 2 3 пъти се зареждаше на 100% без проблеми след това вече като ми се наложеше пак да заредя телефона го пускам да се зарежда и стигне до 45 50% и не продължава да зарежда имал съм случаи когато съм го чакал цяла вечер понякога и 2 дни и пак не продължава да си пълни батерията а индикатора ми показва чее активен в момента и зарежда но непълни носих телефона в един сервиз и там ми казаха че проблема е с буксата и трябва да се смени телефона не съм го оставил в сервиз тъй като ми се стори доста страмно проблема да е в буксата много рядко ми сее случвало да се зареди телефона на 100% без проблеми но това рядко се случва наскоро пробвах да го заредя със зарядно от ейпъл и се зареди без проблеми 2 3 дни подред се зареждаше без проблеми и пак започна да прави същия проблем да спре да зарежда другия проблем на телефона е андроида с версия 4.2.2 съм и гледам че в сайта на samsung и в сам мобиле няма друга версия за модела искам да му кача примерно киткат изрязан и по лек но ненамирам ако може някой да ми даде линк на добре работещ киткат за модела ще съм му благодарен и ако някой има същия телефон и е имал същия проблем с батерията и е успял да го разреши да сподели ако може  Smile
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)