Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Известяване на приложения
#1

Здравейте, имам следния проблем при Outlook и Viber:
1. При Outlook не ми позволява да си избера мелодия за нова поща
2. При Вайбър също. Позволява ми да си избера мелодия при звънене, но не и при входящи съобщения. Само със системното на вайбър пиши. Пробвах да добавя мелодията, която искам, в папката на вайбър във файловия мениджър и изтрих системната, така че по подразбиране да е само желаната от мен. Но пак не иска-започна само да вибрира. Деиснсталирах вайбър и сега съм в начално положение..


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизаш на Вайбър в >Настройки>Известия>Използ. звуци на системата слагаш човка. И така можеш да ползваш друга мелодия. 
Но на мен пък, иконата за известия във Вайбър ми се появява и след секунди изчезва. Някой ако знае причината да помага.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#3

То е ясно, че е оттам, но въпросът е че не става. Активно е само за избор на мелодия на звънене при обаждане, а не е активно за избор на мелодия при съобщение. Изобщо не се появява менюто с избор на мелодия. Затова при качих снимките.
Цитирай
#4
Music 

Трябва ли да стой 4G докато съм на WI-Fi?


Прикачени файлове
.jpg IMG_20180819_145750.jpg Размер: 22.93 KB  Сваляния: 41
Цитирай
#5

Да, те обозначават различни неща. 4G е термин, който доставчиците на Интернет услуги използват, за да описват т. нар. “четвърто поколение” (4th Generation) безжични услуги за мобилен достъп. А WI-FI означава безжична компютърна мрежа.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)