Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звук от долен говорител
#1

Здравейте, от седмица имам Pixel 2 XL и ми направи впечатление в началото, но днес по-осезаемо.

Долният говорител има като леко пращене, дори когато не е усилен на максимум. Това го няма при горният. Опитах със запушване на говорителите с пръст и звука наистина е много по-чист отгоре.

Някой може ли да потвърди дали е нормално, или ако има някой колега от София и не му представлява проблем да го чуе и да си каже мнението?

Благодаря!


Цитирай
Аксесоари
#2

Няма ли кой да помогне на колегата?! Аз съм от София, но вече недочувам малко, та не знам дали ще съм полезен...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#3

При мен няма пращане в долния спийкър дори и на максимум. И двата звучат еднакво. Pixel 2 XL
Цитирай
#4

на мен долния ми е малко по слаб от горния, но иначе няма пръщене никакво
Цитирай
#5

Ясно. Благодаря за мненията и май ще ходи на доктор. Smile

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk


Цитирай
#6

(2018-06-05, 22:26:42)quovadis написа:  Ясно. Благодаря за мненията и май ще ходи на доктор. Smile

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
И аз го изтествах. Симетрично си свири с еднаква сила и без пращене.
Хардуерен ли беше проблемът при теб в крайна сметка? (Предполагам си минал през сервиз вече.)

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#7

Не, все още не е ходил на сервиз, но предстои. Предполагам, че ще го заменят.

Благодаря за мнението все пак.
(2018-07-06, 11:49:55)robotpanic написа:  И аз го изтествах. Симетрично си свири с еднаква сила и без пращене.
Хардуерен ли беше проблемът при теб в крайна сметка? (Предполагам си минал през сервиз вече.)

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)