Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G5S - звуци за известяване
#1

Здравейте.
Има ли възможност в този телефон, нерутнат, да се задават допълнителни звуци за известяване на месинджера и месидж (модула за СМС-и),така, както се задават звуци и/или мелодии за звънене? Изкарва ми само списък с фабрично зададени и не мога да вкарам мои.
Благодаря в аванс.
Цитирай
Аксесоари
#2

Без root нъц!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Може. Инсталирай файлменажер от Гугъл плей, при при редактиране на звук, извежда се запитване от андроида или от менажера, и от там задаваш нужната мелодия или звук.
Цитирай
#4

(2018-06-07, 06:54:55)lg400 написа:  Може. Инсталирай файлменажер от Гугъл плей, при при редактиране на звук, извежда се запитване от андроида или от менажера, и от там задаваш нужната мелодия или звук.

За файлменажер ползвам Total Commander, но не виждам как да се получи. Би ли обяснил малко по-подробно?
(В Мотото на жена ми, Е4, като поискаш да смениш известяващия звук за СМС или месинджъра, директно се отваря Total Commander и избираш звук, но при мен вади готов списък и не дава да търсиш другаде. То и за основното звънене на телефона пак е само готов списък, но добавените от мен мр3-ки някакси попадат в него.)
Цитирай
#5

Инсталирай го, сложи си което искаш и после махай. Открих го случайно и на г4, г5плюс, х2, z2 така става. [Изображение: 8eb9f19f2c9f3e95d5c4ee9a66f815a7.jpg]

Изпратено от моят Moto Z2 Play с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на lg400 за това мнение:
  • stern
Цитирай
#6
Smile 

E, много благодаря, получи се.
Оказа се, че и Total Commander върши абсолютно същата работа по същият начин, ама явно съм задал някога винаги да търси звуци само във вътрешното хранилище. Като сложих този файл мениджър и ми показа, че може и с командера. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)