Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Не знам. Карай от лесното към трудното или го докладвай като проблем първо. Няма как да кажа кое ще оправи нещата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • duscott
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой изпробвал ли е Pixel Experience? Има ли безопасен начин за връщане от него към xiaomi.eu, ако се наложи? След ъпдейта до MIUI 10, телефонът ми изглежда доста бавен. Не мога да задам синхронизация с календар на Гугъл, като ми звъни телефона, мелодията е като от надрана винилова плоча и разни такива дреболии.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай
#53

Аз съм го ползвал,после се върнах на 9.5.17 ARB3 ,но и си бях ARB3.
(2018-09-10, 08:43:36)duscott написа:  Някой изпробвал ли е Pixel Experience? Има ли безопасен начин за връщане от него към xiaomi.eu, ако се наложи? След ъпдейта до MIUI 10, телефонът ми изглежда доста бавен. Не мога да задам синхронизация с календар на Гугъл, като ми звъни телефона, мелодията е като от надрана винилова плоча и разни такива дреболии.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • duscott
Цитирай
#54

за ми 5 още няма ARB, така че трябва да стане и с twrp бекъп връщането
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • duscott
Цитирай
#55

Ползвам Syberia Rom - Android 9 Много съм доволен от всичко, ползвам го от 2 седмици без никакви проблеми

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • duscott
Цитирай
#56

Аз пък се спрях на MiGlobe рома.
https://mi-globe.com/rom-builder-feature...lname=Mi+5
Бях с чист андроид, но установих, че MIUI ми липсва.
Върнах се на xiaomi.eu, обаче ядрата работеха на максимум винаги и бързо падаше батерията при работа, а при mi-globe като не пипаш екрана, ядрата се успокояват.
Цитирай
#57

ами хубаво е, че ти харесва. Явно си си го сготвил добре.
Цитирай
#58

Milstan може ли малко информация за този MiGlobe какво представлява и ако може малко срииншоти

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#59

Базиран е на Xiaomi.eu като можеш да си добавиш сам опции, функции.
Буквално си го сготвяш по твой вкус


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#60

Хоп. Глобал стейбъл миуи 10:

http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OAAMI...81-8.0.zip
Цитирай
#61

След време ще има ли автоматична актуализация към Miui 10, или само чрез тези техники ( Не ги разбирам тъй като за първи път ще имам телефон Xiaomi)

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

Току-що надградих моя Redmi Note 5 до MIUI 10. Освен приятна промяна в дизайна, забелязах по-добра работа на камерата, особено на тъмно, както и известно подобрение в бързодействието на апарата. Много съм доволен от софтуерната поддръжка на Xiaomi, това е първата марка, която използвам с такова отношение към софтуера.
Цитирай
#63

Четвърти ден съм с MiGlobe 8.9.13. Има видимо подобрение в живота на батерията - по моя преценка около 25 до 30%. Според мен си струва да се изпробва.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на duscott за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#64

Преди това с кой ROM беше? Или просто ъпдейт на MiGlobe до 8.9.13.
Цитирай
#65

(2018-09-17, 09:43:17)milstan написа:  Преди това с кой ROM беше? Или просто ъпдейт на MiGlobe до 8.9.13.

Бях с eu.8.8.30.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на duscott за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#66

От Miui 9 а сега и при Miui 10 при смяна на WiFi мрежа имам нотификация, която много дразни. Как мога да я изключа, не искам да ме уведомява винаги като се закача на друг рутер ?
Цитирай
#67

System app - security - data.....спри нотификациите.
Цитирай
#68

Нотификациите са когато телефона смени рутера, wi fi мрежата. Не става с System app - security - data.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#69

Здравейте,

Получих MIUI Global 10.0 |Stable 10.0.1.0 (OAAMIFH), след ъпдейта не виждам възможност да сложа снимка на Lock Screen-а. Виждам само тази на default темата.
Някаква идея как мога да сложа снимка на Lock Screen-а?
Цитирай
#70

Отиваш на съответната снимка, даваш допълнителни опции - set as wallpaper - apply - lockscreen
Цитирай
#71

Благодаря
Цитирай
#72

При МИУИ 9 бях сложил тъмна (черна) тема по време на телефонен разговор, но при МИУИ 10 ми изчезна и не виждам опция за тъмна тема.
Някой да знае как се слага, че при светлата тема не са контрастни имената и не виждам добре кой ме търси, ако съм навън при слънце?
Цитирай
#73

Взима тапета от заключения екран
Цитирай
#74

China Developer - Miui 10.0 Stable 10.0.1.0 (OAACNFH)

Може да се слагат анимирани тапети на десктопа от аппа за теми и има добавен Face unlock които работи даже по бързо от пръстовия

https://youtu.be/eB1Mrnu1OB4

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#75

С mi-globe_8.10.11 съм и не ми работи gmail-а. Имате ли подобен проблем? С това изключение съм много доволен от версията.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)