Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новият фърмуер MIUI 10 значително подобрява качеството на снимките в смартфоните на Xiaomi, нaпpaвeни c пoмoщтa нa фиpмeнoтo пpилoжeниe Саmеrа, ĸoeтo пo пoдpaзбиpaнe e вгpaдeнo във във вcичĸи мoдeли нa бранда. Актуализацията e зaceгнaла и интepфeйca, a в peжимa нa снимане ce e пoявил peжимът Nіght Ѕсеnе Моdе, пpи зaдeйcтвaнeтo нa ĸoйтo тeлeфoнът мoжe дa cнимa нa пpaĸтиĸa пpи пълнa тъмнинa. Cнимĸитe ca мнoгo дoбpи, дopи и пpи изĸлючитeлнo cлaбa ocвeтeнocт нa cцeнaтa. Hoвият фъpмyep МІUІ 10 cъc знaчитeлнo пoвишaвaнe ĸaчecтвoтo нa cнимĸитe oщe ceгa мoжe дa бъдe изтeглeн и инcтaлиpaн в cмapтфoнитe Rеdmі Nоtе 7, Мі 8 Lіtе, Мі 8 ЅЕ, Мі 8, Мі 8 ЕЕ, Мі 8 Рrо, Мі Міх 2Ѕ, Мі Міх 3 и Росорhоnе F1. Cъвceм cĸopo cъщaтa фyнĸция щe пoлyчaт и вcичĸи ocтaнaли cмapтфoни нa Хіаоmі c двoйнa ĸaмepa.
 
[Изображение: 90960442122b72b4d6060fd8e6afddfd-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари

Според Fonearena, който откриха тъмна тема в MIUI 9.2.14, тя ще бъде на разположение на потребителите възможно най-скоро. Екранните снимки показват, че тъмната тема в MIUI 10 ще има не само в интерфейса на самия фърмуер, но и в самите приложенията. Засега от Xiaomi смятат да прилагат затъмняване само в стоковите приложения, без да засяга софтуер на трети страни. 

 [Изображение: eb98b9181e310f304312eb1e5bee2fa1-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Тази сутрин имам известие за актуализация с номер 9.2.15. Някой дали я е качил? Поради предишния си лош опит мисля да изчакам засега.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

(2019-02-20, 09:50:27)duscott написа:  Тази сутрин имам известие за актуализация с номер 9.2.15...
При мен известие за такава актуализация няма. И всъщност сега като погледнах при мен, то се оказа, че отдавна съм на 10.2..

 
Цитирай

това е Девелопер версията.
Цитирай

Изглежда, за сега, седмичните дивелъпърските xiaomi.eu ъпдейти за MI5 продължават: "MI5 is back at life as port from MI5S..."

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на duscott за това мнение:
  • Shortyoko
Цитирай

Кои драйвъри използвате за да свържете телефона с компютъра? Инсталирах: Qualcomm_USB_Driver_V1.0, adb-setup-1.4.3 и въпреки това не успявам да ги свържа...

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

Автоматично си хваща мтр по принцип. За каква връзка говорим?
Фастбуут, адб, едл. Трансфер на файлове?
Цитирай

(2019-03-09, 13:07:44)suffer написа:  Автоматично си хваща мтр по принцип. За каква връзка говорим?
Фастбуут, адб, едл. Трансфер на файлове?

За трансфер на файлове. Спомням си от някъде, че и кабелът за връзка е от значение. Аз се опитвах с обикновен ЮСБ и преход към Си.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

Xiaomi представи нова анимация за зареждане. Тя ясно показва скоростта, с която се извършва презареждането, показвайки нещо като "енергиен поток", както можете да видите от следното видео демонстрация на 100 вата презареждане. Засега могат да я тестват само тези, които са инсталирали MIUI Global Beta.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Хубава но малко безсмислена ми се вижда. Да бяха анимирали и някоя друга стойност, въпреки всичко супер резултат, дали са пробвали нов материал в батерията , защото мисля че това е пагубно на настоящите батерии.
Цитирай

Докато чакаме за MIUI 11 реших да изпробвам ROM от XDA. Имате ли опит с някой, който бихте препоръчали? Видях, че повечето са на база Андроид 9.0, А някои са дори с кърнал базиран на Linux 4.x. Търся пестящ батерията, понеже вече не с пълния си капацитет. Дали е безопасно да се флашват от miui.eu (който е порт от 5S)? Ако реша да се върна към MIUI дали ще имам проблеми с anty-roll-back? Струва ли си смяна на оригиналната батерия и дали мога да го направя сам? Благодаря за отговорите!

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

Може да няма миуи 11 за ми 5.
Все пак му спряха поддръжката в края на миналата година и не го видях в списъка с телефоните, които ще получат новия ъпдейт

Lista oficial de actualizaciones a MIUI 11

Primera tanda : Xiaomi Mi9, Mi9 Explorer Edition, Mi9 SE, Mi MIX 3, CC9, Redmi K20, K20 Pro.

Segunda tanda : Xiaomi CC9e, Mi 8, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Mix 2s, Mi Max 3, Mi Note 3, Mi 6, Mi Play, Mi 6X, Redmi Note 7 , Redmi Note 7 Pro, Redmi 7, Redmi Note 5.

Ultima y final: Xiaomi Mi Mix 2, Mi MIX, Mi Max 2, Redmi 5 Plus, Redmi Note 5A, Redmi 6 Pro, Redmi S2, Mi 5X, Mi 5C and Mi 5s Plus.

También recibirán actualización las versiones globales de Pocophone F1, Redmi Note 6 Pro, Mi9T y Mi Pad 4.

➤ @xiaomiuispanish
Цитирай

(2019-09-15, 07:40:39)duscott написа:  Докато чакаме за MIUI 11 реших да изпробвам ROM от XDA. Имате ли опит с някой, който бихте препоръчали? Видях, че повечето са на база Андроид 9.0, А някои са дори с кърнал базиран на Linux 4.x. Търся пестящ батерията, понеже вече не с пълния си капацитет. Дали е безопасно да се флашват от miui.eu (който е порт от 5S)? Ако реша да се върна към MIUI дали ще имам проблеми с anty-roll-back? Струва ли си смяна на оригиналната батерия и дали мога да го направя сам? Благодаря за отговорите!
Здравейте,аз сложих Havos от ХДА много добре се държи, доста настройки и батерията е добре

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на marinelo за това мнение:
  • duscott
Цитирай

Пак се "вкарах във филм" Sad Опитах се да фашна последното TWRP (такова изискване имаше за качването на новия кастъм ром) и сега нямам рекавъри. При натискане на Vol+ и Pov се появаява за малко логото "Mi и след малко угасва без нищо друго. С Vol- и Pow си влиза във Fastboot. Дали е възможно да рефлашна рекавърито през фастбоота? Има ли в София някой, който да поправя такива "каши"?

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

Можеш да флашнеш през фастбуут, ако не е заключен. Иначе може да се махне задния капак и през тестпойнт да се възстанови до някой стоков ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • duscott
Цитирай

Успях да флашна TWRP но след това при инсталацията ми каза Decryption Unsuccessful. Опитах се да форматирам датата няколко пъти и въпреки, че ми казва "успешно", проблемът си остава... Връщам се на глобален MIUI.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)