Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

nokia 2.1 , 3.1 , 5.1
#1

Здравейте , излезнаха новите издания за 2018 година на nokia 2 ,3 , 5 .Та ми е интересно всичките са с медиатек процесори . Това добре ли е и като се ползва телефона ще има ли проблеми или е доста зле . Според мен с този андроид уан и цената на която ще дойдат ще има доста фенове . Някой ако разбира от процесорите може да ги съпостави с снапдрагон процесори . Smile

Нека темата също се ползва за притежателите на въпросните телефончета и мнения към тях . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

Пълен обзор на Nokia 3.1: http://4pda.ru/2018/06/27/352074/

 
Цитирай
#3

Nokia 3.1 вече е наличен в предложенията на мобилните оператори, а освен това може да бъде открит и във веригите магазини за потребителска електроника. В комбинация с план Smart L+ от VIVACOM устройството е на цена от 8.98 лева на месец. Справка със сайта на A1 показва цена от 7.99 лв. на месец или 159.98 лв. при плащане в брой с план A1 ONE Unlimited XL, а Telenor предлага телефона за 9.99 лв. на месец или 189.99 лв. в брой с план "Тотал 24.99"
[Изображение: 3c06c1c04fb2fc98fa74e059226f4907-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#4

Започват продажбите на Nokia 2.1 в България. Бюджетният смартфон вече може да се намери и на нашия пазар.  От днес устройството ще се предлага в магазините на VIVACOM, а по късно ще бъде предлаган и от Теленор.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#5

За Nokia 2.1 някой има ли впечатления ?
Цитирай
#6

Здравейте,
от една седмица притежавам Nokia 5.1
Страхотен телефон, батерията държи при постоянно включени мобилни данни около ден и половина със сериозно ползване. Фейсб*к, Вайб*р,
Снапч*т си вървят много гладко, без абсолютно никакъв лаг. При носене в ръка създава премиум усещане. За сега единствената ми забележка към него е, че задната камера доста често губи фокус, но предполагам, че със ъпдейтите за напред проблема ще бъде коригиран.
Ако някой има някакви конкретни въпроси нека пита. Smile
Цитирай
#7

(2018-09-11, 16:26:04)nestorov95 написа:  ада серизно ползване по подробно
Цитирай
#8

Ъпдейтнах Нокия 2.1 до девета версия на андроида и работата и много се подобри, но вече не мога да добавя уиджет с прогнозата за времето. Само при мен ли е проблема или при всички е така и защо са го премахнали?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)