Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A6 (2018)- мнения и отзиви
#1

Ако някой вече си е купил този модел , моля да сподели реални и откровени впечатления.
Изпуснах и счупих S8 -та и се насочих към този модел с наличните пари от продажбата.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#2

Фейслифт на j5 2017 нищо повече. А5 2017 е с по-добър процесор и видео и се намира на малко по-ниска цена. Единствен плюс, ако може да се нарече плюс е че А6 излиза с андроид 8 и евентуално ще получи 9, до като а5 2017 ще си остане с осмицата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

Сравнение между A6 (2018) и J5 (2017).
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=8705

Колегата tonus е много прав със своето мнение.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#4

Другият плюс е ,че няма сензорни бутони,а са на самият дисплей,който е г.д 5,6-5,7 инча.Иначе е по-слаб от А5 2017,както е казано по-горе.Същите камери ,същата РАМ и вградена памет .. не е и водо/прахоустойчив..
Цитирай
#5

Да, ясно. Мисля да пробвам един LG G6

                                                                    
Цитирай
#6

Незнам как са им цените, ама се чудя и дали S7 edge няма да е по добрия вариянт. Незнам защо, но имам много лоши впечатления от LG, проблемни дисплей, горящи графични чипове, бъгове по дъното... Това още от един G3 който имах преди време. Може вече да по-добре де. Също така се чудя защо подяволите на флагман от 2017 не са сложили Snapdragon 835, както всички останали а са набутали 821. По-този начин позиционират V30, който е с 835 по-високо.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#7

Някой притежател на А6+ може ли да качи малко снимки от основната камера
[-] 1 потребител изказва благодарност на koko.33 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#8

Няма ли притежатели на телефончето, било то А6 или 6+? Хвърлил съм око на 6+ повече. Споделете някакви отзиви, че ми остават 2-3 месеца и ще преподписвам. Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#9

Аз също съм хвърлил око на 6+ и до няколко дни ми предстои преподписване. Странно обаче, че цената в Теленор е доста по-голяма от тази в А1 и Виваком
Цитирай
#10

(2018-06-04, 22:19:53)1984user написа:  Другият плюс е ,че няма сензорни бутони,а са на самият дисплей

Зависи от гледната точка. Аз това не бих го нарекла "плюс".

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#11

Има ли собственици на този телефон? Хайде дайте мнение.
Цитирай
#12

Утре или вдругиден ще ми доставят двусимовата версия на А6 plus и ще споделя мнение..

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#13

Гледах сравнение между Redmi note 5 и A6 plus и камерата на A6 plus беше осезаемо по добре.Процесора не е топ но аз игри не играя така че...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kockata123 за това мнение:
  • sonyericsson33
Цитирай
#14

(2018-07-04, 06:28:10)kockata123 написа:  Гледах сравнение между Redmi note 5 и A6 plus и камерата на A6 plus беше осезаемо по добре.Процесора не е топ но аз игри не играя така че...
И аз гледах много ревюта и реших да го взема, игрички никога не играя на телефоните, мисля че ще върши добра работа, с нетърпение го очаквам..

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#15

Четох доста мнения в Руския форум и преобладаващо мение е че цената на телефона е необосновано висока за това което получаваш. Всички сравняват с Redmi Note 5 и това че е два пъти по евтин с много по добър хардуер.
Цитирай
#16

От средния към ниския клас телефоните на Самсунг не са нищо особено и при другите марки могат да се намерят по-добри алтернативи от към цени и производителност.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

Имам А6 от два дена и да споделя малко впечатления.Телефончето е супер,държи се доста прилично.В ръката стои добре.Лапата ми е голяма но А6+ ми идва много голям и на мен а А6 е идеален.Добър дидисплей и страхотна камера.За батерията за сега няма да бързам с изводите. Камерата прави страхотни снимки на тъмно понеже е с по широка бленда.Има известно замисляне при отключване с фингърпринт но това май си е болка на Самсунг.
Цитирай
#18

Вече съм горд собственик на А6+ и до няколко дни ще споделя и моите впечатления.
Цитирай
#19

Здравейте,и аз имам А6 plus dual sim от 4 дни.Като цяло телефона е много добър.Батерията е отлична.Дисплея е уникален, за среден клас телефон.Пръстовият отпечатък и лицевото разпознаване работят много добре.Процесора се справя задоволително добре с телефона.Засега имам само 1 забележка.Разговора се чува малко слабо в слушалката дори на макс.Нека и други споделят мнение или някой ако го интересува нещо да пита.

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#20

Батерията за 2 дни ползване е чук.8 часа екран на 45% яркост.Очаквам да "разработи" още.Нещото което ми прави най много впечатление е скоростта на мобилния нет.Незнам какъв е модема но работи впечатляващо. Телефона е хладен независимо от натоварването. Явно е много добре оптимизиран.
Цитирай
#21

@sonyericsson33,
Как оценявате силата на звънене, силата на вибрацията, чувствителността и стабилността на GPS-а?
Цитирай
#22

Имам S8+,имах S7 edge и имам база за сравнение.Вибрацията е силна усеща се в джоба предостатъчно силно,GPS-a е отличен.Като забележки единствено мога да кажа-слабия звук за мен в слушалката,в сравнение с S8+ звука е слаб и се налага да гадая понякога когато има повечко шум около мен.Също вчера забелязах и по слабото звънене на мах. ниво на апарата спрямо другите.Това е като минуси за мен досега,мисля че с ъп по нататък ще ги оправят.

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#23

Батерията е чук + над 1 час разговори, ползван на wifi и 4Г и доста слушах музика; Камерата е страхотна - и предна, и задна; за говоренето се чува по-добре в сравнение със другите апарати, които ползвах (Galaxy S6 и Iphone 5S), бърз, не се замисля като отваря приложенията. Пръстовият отпечатък не съм го изпробвал все още.[Изображение: bb1515a10a3c0179f18081544879da9a.jpg][Изображение: e5eff30295eef54a4bdd9c2946872bc1.jpg]

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Не е ли време някой да направи тема за нашите телефони,аз не съм наясно как се случват нещата.Някой по вещ?

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#25

Малко сме още.Трябва повече хора и коментари.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)