Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A6 (2018)- мнения и отзиви
#26

И теми.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,накой да знае от къде може да се дръпнат безплатни шрифтове за нашите телефони и -screen lock -който да не влияе на пръстовия отпечатък.Благодаря Ви.

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#28

Здравейте искам да питам заслужава ли си да сменя самсунг ж5 2017 за този самсунг а6 2018? Външно изглежда същия като моя модел.Разлика гледам че има в паметта и в рам паметта.Искам да закупя този телефон но ми се видят много пари не знам дали си струва.И другия модел който искам да взема е самсунг ж6 някой да сподели как е батерията на а6. Защото на моя ж5 2017 е доста добре
Цитирай
#29

Голямата разлика е камерата.Доста по светлочусвителна бленда с по голяма апаратура,снимките са уникални.Повече рам.....
Цитирай
#30

Колеги здравейте.Днес си смених послушната машинка Samsung J5 2017 със Samsung A6 .Взех черния вариант.Впечатления още нямам освен от камерите има малка разлика и от пръстовия отпечатък който работи доста по добре.Надявам се,да,не, съм сгрешил с покупката защото не,ми се даваше торба с пари за да си закупя S8 или S9.Ще ви видя как се представя А6 и ще пиша след няколко дни

Вече мога да изкажа първото си гадно впечатление.Телефона доста често ми презарежда иконите на екраната супер гадно е това го нямах J5 изобщо много гадно,много
Цитирай
#31

(2018-09-05, 17:49:50)MADFLAVA написа:  Колеги здравейте.Днес си смених послушната машинка Samsung J5 2017 със Samsung A6 .Взех черния вариант.Впечатления още нямам освен от камерите има малка разлика и от пръстовия отпечатък който работи доста по добре.Надявам се,да,не, съм сгрешил с покупката защото не,ми се даваше торба с пари за да си закупя S8 или S9.Ще ви видя как се представя А6 и ще пиша след няколко дни

Вече мога да изкажа първото си гадно впечатление.Телефона доста често ми презарежда иконите на екраната супер гадно е това го нямах J5 изобщо много гадно,много
В какъв смисъл презареждат?!При мен няма проблем с иконите.
Цитирай
#32

(2018-09-06, 20:14:26)kockata123 написа:  В какъв смисъл презареждат?!При мен няма проблем с иконите.

В такъв смисъл че, се презареждат колега зареждат за, да се появат на екрана. Разликите който намирам от стария ми J5 2017 е че този пече доста сравнение с j5 а. Другата разлика която виждам е дисплея с по бледи цветове е от него. Камерите с 1 идея по добри вижда се на истина но чак голяма разлика няма. Батерията що годе важи но не е нещо особено. С една дума както пишат хората по форумите за този телефон е че цената е доста висока и не, си струва това което предлага
Цитирай
#33

Честно казано си направил смяна тип "танто за кукуригу". За 400-420 лв. имаш и по-добри алтернативи, дори и от Самсунг. Но ти си знаеш защо си го взел.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#34

(2018-09-07, 11:41:51)valkov2 написа:  Честно казано си направил смяна тип "танто за кукуригу". За 400-420 лв. имаш и по-добри алтернативи, дори и от Самсунг. Но ти си знаеш защо си го взел.

Принципно си много прав колега.
Цитирай
#35

По време на снимане на снимки и по време на клип ми се появява тази джаджа на камерата от какво така не знам но този телефон почва много да, ме разочарова

Ето още една примерна снимка


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#36

(2018-09-06, 23:25:32)MADFLAVA написа:  В такъв смисъл че, се презареждат колега зареждат за, да се появат на екрана. Разликите който намирам от стария ми J5 2017 е че този пече доста сравнение с j5 а. Другата разлика която виждам е дисплея с по бледи цветове е от него. Камерите с 1 идея по добри вижда се на истина но чак голяма разлика няма. Батерията що годе важи но не е нещо особено. С една дума както пишат хората по форумите за този телефон е че цената е доста висока и не, си струва това което предлага

Хм,интересно.При мен го няма това презареждане.Аз минах от J 5 2016 и нещото което ми направи впечатление е че е доста по хладен.Ексиноса при всички положения е по хладен от Снапдрагона.Незнам при теб защо така се получава.Явно нещо се тормози.
Цитирай
#37

(2018-09-10, 12:30:35)kockata123 написа:  Хм,интересно.При мен го няма това презареждане.Аз минах от J 5 2016 и нещото което ми направи впечатление е че е доста по хладен.Ексиноса при всички положения е по хладен от Снапдрагона.Незнам при теб защо така се получава.Явно нещо се тормози.
Не знам и аз от какво е. Проблемите са доста с този телефон сега и двете камери снимат с някакви дефекти предимно вечер. Явно съм попаднал на скапана бройка но на истина е изнервящо и гадно.Утре ако имам време го нося в сервиза ще видя какво ще стане. Поздрави
Цитирай
#38

Колеги много интересно. Сега пробвах с един чисто нов телефон Samsung J6 дс правя нощна снимка от терасата и като насочих камерата към една улична лампа ми показа пак този дефект като на А6 много интересно.
Цитирай
#39

(2018-07-09, 16:24:30)sonyericsson33 написа:  Здравейте,и аз имам А6 plus dual sim от 4 дни.Като цяло телефона е много добър.Батерията е  отлична.Дисплея е уникален, за среден клас телефон.Пръстовият отпечатък и лицевото разпознаване работят много добре.Процесора се справя задоволително добре с телефона.Засега имам само 1 забележка.Разговора се чува малко слабо в слушалката дори на макс.Нека и други споделят мнение или някой ако го интересува нещо да пита.

Изпратено от моят SM-A605FN с помощта на Tapatalk

Когато говоря дори намалям звука защото който е около мен чува разговора ми. Играя игри и те доста товарят но един ден издържа. Лицевото разрознаване и пръстовия са светкавични. Снимките са супер и с двете камери. Много е удобен а6+ ми идва големичък и се отказах да го взема.
Цитирай
#40

Малко бавен понякога и треа да чистя кеш. Преди това бях с MEIZU MX5 и XIAOMI MI A1 aми много по-добри телефони особено MEIZUто за пръв и последен път си взимам SAMSUNG....
Цитирай
#41

Телефона с IP 68 защита ли е ?
Цитирай
#42

Не! Няма защита!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#43

Колебая се между А6+ и Redmi note 5
съвет
Цитирай
#44

(2018-12-10, 00:15:40)Ekitova написа:  Колебая се между А6+ и Redmi note 5
съвет

Колебай се още малко и после си вземи самсунга Smile
Цитирай
#45

Редмито по нищо не може да се мери със Samsunga , имам ги и двата ...балкан разлика !

Desire 816 / One X at&t/Lenovo note 4 /Samsung a6+
[-] 1 потребител изказва благодарност на cvetomir2008 за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#46

(2019-02-07, 05:38:21)cvetomir2008 написа:  Редмито по нищо не може да се мери със Samsunga , имам ги и двата ...балкан разлика !

Кой е по-добър Smile

Тези дни трябва да преподписвам и смятам да взема А6 2018, чистия или   Motorola Moto G7 Power , 5000 mAh.
Цитирай
#47

Моторолата е с чист андроид, с леки добавки от тяхна страна, ъпдейтите би трябвало да са повече. Батерията и е по-голяма и според мен до тук са и плюсовете. На мен лично ми е удобен интерфейса на Самсунг, но получаваш максимум един голям ъпдейт и два-три малки.
Всичко е въпрос на личен избор. Най-добре е да ги разгледаш на живо и да си прецениш кой от двата ти е по-удобен, все пак ти ще си го ползваш.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#48

По неволя ми падна да ползвам А6
Учудващо много добър модел,даже ми предлагат бартери за А8
Явно има с какво да се хвали
За сега съм предоволен от телвфончето.Имам бая база за сравнение и определено съм впечатлен от цена и качество
Цитирай
#49

Този телефон има ли EIS и 4к видео запис?
Цитирай
#50

Здравейте Smile) От 2 месеца имам А6+  , стабилно е.Играя игра 4 часа , това са около 30% батерия.Имам един проблем :

МАКСИМАЛНОТО ВРЕМЕ ЗА ИЗЧАКВАНЕ НА ЕКРАНА Е 10 МИНУТИ !!! НЯМА НЕОГРАНИЧЕНО !!

Някой знае ли от къде и дали се оправя ??
Джиткам ди играта и хоп !! Излиза катинара !!
В Теленор не знаят :Д
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)