Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Root] Kaк да позволим 3D Touch на Mi Note 3
#1

Здравейте, току що ми попадна тази тема: http://en.miui.com/thread-1900244-1-1.html

Разбира се, веднага реших да тествам и  наистина работи. - ИЗИСКВА ROOT ДОСТЪП!!!
Малко трябва време да се свикне с натискането на иконите по нормален и 3Д начин, но... ако не ви харесва винаги може да го спрете Smile

По темата:

Трябва да се редактира единствения .xml файл намиращ се в

Цитат:/system/etc/device_features




Намирате реда:
   

 И променяте false на true, след което запазвате файла и рестартирате.
Аз ползвам Root Explorer и първо задържам на XML-a, За да го отворя направо за редакция. Не мога да кажа как е при другите файлови мениджъри, но винаги можете да си копирате файла и да редактирате на компютъра. Така обаче вероятно няма да ви направи автоматичен бекъп на старата версия и ще се наложи да оправяте Permissions

Резултатите:
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dp4u4umi6ev
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, без проблем се получи по гореописаният начин. Лично на мен не ми хареса, не успях да вляза в една папка няколко минути и това реши окончателно премахването на 3D бутона. Останах с впечатление, че не зависи от преместването на пръста и натиска, а от бързината на натискане.
Ако някой друг го ползва да сподели как точно работи, защото може и аз нещо да съм в грешка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dokobg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

и аз поради подобна причина го махнах. Без да искам завлякох една икона в папка и така и не успях да я изкарам от там.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)