Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавно зареждане при рестарт или изключване
#1

Здравейте , модела на телефона ми е LG G4 - 815-ка , 2015 година. На първата година му смениха цялата платка поради непрекъснато рестартиране . От тогава изминаха почти 2 години без какъвто и да е проблем . От 3 дни при изключване или рестартиране се появява надпис в бял правоъгълник - Андроид стартира , ... Оптимизация на приложение 1 от 1 . Това може да продължи по-дълго време в зависимост от приложението . Не махайте батерията на телефона преди процеса да е завършил. И така 10 минути , през които телефона си грее яко в горният край . След това телефона зарежда и всичко е ОК . Помагайте , някой имал ли е подобен проблем ?
Цитирай
Аксесоари
#2

В тази тема последните мнения съм написал кои приложения правеха при мен проблем. Виж дали ги използваш, а ако не триеш по 4-5 наведнъж подред и рестартираш и пробваш и така доката откриеш проблемното приложение.
Цитирай
#3

На брат ми изгоря платката. Дадоха му чисто нов и правеше точно същото при рестарт. Върна им го и сега чака Smile
Цитирай
#4

Изтрий Zedge приложението и ще се оправи. Същоя проблем се получи и при мен.

HTC EVO 3D
[-] 2 потребители изказват благодарност на lancer за това мнение:
  • barzakof, kzigm
Цитирай
#5

При мен беше както казах в другата тема от mobile.de и Truecaller ID. Трябва да се пробва кое приложение прави проблема.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2018-06-07, 13:34:07)lancer написа:  Изтрий Zedge приложението и ще се оправи. Същоя проблем се получи и при мен.

Хиляди благодарности колега , изтрих Зедгето и нещата са ОК . Приятен ден!
Цитирай
#7

И при мене същите надписи при всеки рестарт и така се бях ядосал, че щях да го удрям в земята, но след като току що премахнах Zedge и рестартирах всичко вече беше наред.
Благодаря !

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)