Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звук от говорителя
#1

Здравейте. Обмислям сериозно покупката на този модел. Нека имащите го да споделят дали е нормален звукът при звънене от високоговорителя,при пускане на какъвто и да е звук пак оттам. Някъде срешнах публикации,че бил доста тих. Има ли нещо вярно в това или всичко е субективно?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-06-06, 04:29:13)veso99 написа:  Здравейте. Обмислям сериозно покупката на този модел. Нека имащите го да споделят дали е нормален звукът при звънене от високоговорителя,при пускане на какъвто и да е звук пак оттам. Някъде срешнах публикации,че бил доста тих. Има ли нещо вярно в това или всичко е субективно?


Чува се нормално ,ако не си си забравил телефона в къщи ще го чуеш
Цитирай
#3

Днес го ползвах на високоговорител поне 5 пъти, чува се супер, нямам оплаквания, пуснал съм и записа на разговори и двете страни се чуват ясно и силно.
Цитирай
#4

SD 636 чипсет-а освен CPU, GPU има и Hexagon 680 Digital Signal Processing ( същия като във SD 820), който има отношение към задачи, свързани и с аудио експириънс-а, така че звука трябва да е на ниво. Друг е въпроса Xiaomi как са утилизирали възможностите, както и качеството на нашия индивидуален слух.
(това теоретично)
Цитирай
#5

Сега,когато телефона е вече в ръцете ми смея да твърдя,че вади чудесен звук- Силен у Ясен. В сравнение с Redmi Note 4X има по-силен звук

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
[-] 1 потребител изказва благодарност на veso99 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Звукът е доста силен. А ако поставите пръст на отворите се заглушава почти напълно. Доста уплътнен.
Да вметна само, че и звука при разговор е добър. Най- ме радва, че разпознава глас при повече шум, само не знам дали това не е работа изцяло на Гугъл.
За звук от слушалки не знам, понеже още не съм ползвал.
Цитирай
#7

Звукът от слушалките е чист,ясен и доста силен.До вчера бях с LG G3,звукът беше чист но ми се искаше да е малко по-силен с този телефон го получих.

ZTE Blade Android 2.3.5 Swedish Snow RLS7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)