Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U12+ представен на 23.05.18
#1

[Изображение: 6hHwkWY.jpg]
 


[-] 9 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • debel78, dp4u4umi6ev, Friz, ganchev, GH0STFACE, kiroboks, scorceni, ShaSh, vlaf
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не бях си харесал Huawei, вероятно щях да съм с HTC. Модела е готин, а това със тъмно синия прозрачен капак е адски готина, макар, че така или иначе пак ще се ползва с гръб. И махаш гърба , и виждаш подбрани вътрешности Big Grin
Готино е.
HTC ме издразниха по-рано, защото първи махнаха 3.5мм жак след iPhone сред Android апаратите, но както гледам е тенденция. За жалост де.
Готин модел, и няма notch.

Обаче имат нужда от добри цени.

От лидери в нищото, за жалост. А модела има всички качества да е конкуренция на P20, S9, iPhone и т.н.
Цитирай
#3

Единственият минус е липсата на стерео жак, но моделът е топ, както HTC ги правеше навремето. Относително е дали и технологията на дисплея не е трябвало да е LED. Дано продължат и занапред с подобни модели и ако им сложат и малко по-ниски цени спрямо конкуренцията, успешното им завръщане сред първенците не би трябвало да е трудно.
Цитирай
#4

Всички говорят за новоизлюпените телефони с ноч как копирали от Apple, темите за почти всички са доста активни. Ето един много добър телефон, с топ характеристики, а никой не говори/пише за него. Сега разбирате ли защо повечето избраха да копират?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Да, чудех се как още няма тема за него, и мислех да създам, но пък някой се сети и я създаде, я тоя телефон е с топ характеристики, и всичко му е перфектно, но просто хората вече не се интересуват много от HTC, и беше ясно, че така ще стане.
@vargala ако може да влезеш в моята тема за Huawei и да редактираш, че нещо не става, а аз използвах твоя сайт за снимки. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Съжалявам, че трябва в тази тема да го постна. Много ми харесват телефоните на HTC и не знам защо вървят в посока надолу

https://www.androidpolice.com/2018/06/08...andbasket/

Sent from my P021 using Tapatalk
Цитирай
#7

GH0STFACE, за щастие имаме европейски закони и не вярвам, че това може да се случи и тук. Въпреки, че тук могат да се случат други неща, например да ти върнат телефона с надраскан дисплей/гръб, преинсталиран софтуер, сменена дънна платка вместо дисплей, не сменен дисплей а е писано, че е сменен и др. Но повече от 30 календарни дни не могат да ти държат телефона в сервиз.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Тук става въпрос генерално за сериозни проблеми в хтц. Съпорта е един от показателите.

Sent from my P021 using Tapatalk
Цитирай
#9

Телефончето е доста добро . Поне на мене никое хтц не ми е хващало окото до сега . Визията ме кефи , дисплеят е без ноч , отзад е хубав , дизайнът на камерите ми напомня на LG G5 , но някакси по-добре направено . Откъм софтуерна страна (ъпдейти) не знам как вървят нещата , но като изгледах над 10 ревюта на самият потребителски интерфейс и т.н. бих казах с ръка на сърцето , че ме кефи много повече от Хуавейският EMUI (давам пример с него поради причината , че използвам П10) . Само едно като , че ли ми идва в много и това е цената . Аз съм от бедните българи (макар , че дадох 900 лева за П10 , като за някои хора тези пари са много , но като видя тези които дават над 1200-1300 и мисля , че съм беден) ми идва в повече . Сори ама бих дал 600-650 за Нокиа 7 Плюс с чист андроид ,малко по-слаб процесор и по-слаба камера отколкото над 1400 за U12+ . Тази разлика от над 700-800 лева я бих изхарчил за едно дслр-че и един китак или 50 мм обектив . Казвам го поради причината , че съм имал дслр и каквото и да си говорим телефоните няма как да снимат като дслр... може като качество горе-долу да го докарват , но като зрителен ъгъл (wide angle обективи) , качество на бокето и т.н. няма как да го докарат ! Поне за сега !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#10

Никога не са имали лош флагман HTC, просто почнаха да си повтарят дизайна и средния им клас не беше като на другите, както и бюджетния и от там почнаха да губят, но дано сега с този телефон си вдигнат продажбите, макар, че трудно ще стане, ако нямат реклама, защото тя продава и типичен пример е Huawei.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Хуавей с огромния си среден клас убиха и lg, и htc и им оставиха само част от горния сегмент. Иначе htc 12+ със сигурност ще е страхотен флагман, но ще е средна хубост откъм продажби.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

И според мен телефона е много добър, единственото нещо което ме дразни е, че телефона отново е стъклен а не метален както предните флагмани.
Цитирай
#13

Цитирай
#14

https://www.youtube.com/watch?v=9gkxwIZPOZk

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Цитирай
#16

Поръчан. Очаквам скоро да го стисна.
Цитирай
#17

Едно не ми е ясно: ако забие как ще се рестартира с тези софтуерни бутони.
Цитирай
#18

(2018-07-20, 16:32:47)TK3C написа:  Едно не ми е ясно: ако забие как ще се рестартира с тези софтуерни бутони.

Не са софтуерни... 

HTC U12+‍ not responding?
If HTC U12+‍ freezes, you can still restart it.
Press and hold the POWER button until your phone restarts, and then release your finger.
Tip: You may need to press and hold the button for around 8 seconds before the phone restarts.
-----
Restarting HTC U12+‍ (Soft reset) - https://www.htc.com/us/support/htc-u12-p...AE014D32D2
Цитирай
#19

(2018-07-20, 16:59:02)cinizam написа:  Не са софтуерни... 

HTC U12+‍ not responding?
If HTC U12+‍ freezes, you can still restart it.
Press and hold the POWER button until your phone restarts, and then release your finger.
Tip: You may need to press and hold the button for around 8 seconds before the phone restarts.
-----
Restarting HTC U12+‍ (Soft reset) - https://www.htc.com/us/support/htc-u12-p...AE014D32D2

Напротив. Те са сензори за натиск. Та въпросът остава открит. Като фрийзне ОС няма сензор няма мензор. И батерията не може да се маха. И кво прайм? В сервиза 1 месец да го рестартират.
Цитирай
#20

А ако беше обикновен бутон, а не въпросния, това какво щеше да промени? Батерията при всички случаи не се маха.

ПП
Отделен е въпросът, че подобно нещо като "фрийзване на ОС" на мен не ми се е случвало не знам и аз от колко години вече. Може би от годините на зората на Андроид. Wink
Цитирай
#21

Управлението на бутоните вероятно е реализирано на low level и дори да фрийзне ОС ще си работи клавишната комбинация.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#22

(2018-07-20, 18:08:47)сobytsekov написа:  А ако беше обикновен бутон, а не въпросния, това какво щеше да промени? Батерията при всички случаи не се маха.

ПП
Отделен е въпросът, че подобно нещо като "фрийзване на ОС" на мен не ми се е случвало не знам и аз от колко години вече. Може би от годините на зората на Андроид. Wink

Ако беше обикновен бутон то той щеше да е свързан с ресета на процесора. А обикновения бутон има харантиран живот от минимум 1 милион превключвания. Да му мислят тези които ще го купят.

(2018-07-20, 19:26:43)stenlius написа:  Управлението на бутоните вероятно е реализирано на low level и дори да фрийзне ОС ще си работи клавишната комбинация.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

И като изпуснеш телефона 1-2 пъти и отиде сензора какво правим?
Цитирай
#23

Ако го изпуснеш 1-2 пъти, сензора ще е най-малкия ти проблем. Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
[-] 1 потребител изказва благодарност на xn3k за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#24

@TK3C Мисля, че прекалено влизаш в някакви филми.
Когато натиснеш физическия бутон с поредното от един милион натискания, то той в крайна сметка подава просто някакъв електрически импулс някъде. Същото се случва и със сензора за натиск, само че физическото натискане е по-различно. Едно и също се случва и в двете ситуации, пътят по който го постигаш има малка разлика. А и както @stenlius ти каза, управлението на бутоните е на достатъчно ниско ниво, за да не е проблем ресетването.

А аз да повторя отново... за какво "фрийзване" става дума и какво е това нещо? Rolleyes Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#25

Изглежда доста интересен модел. Най- важното е, че няма актуалния ноч...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)