Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представяне в Индия (Redmi Y2, MIUI 10)
#1

Здравейте,

Според тийзърите днес официално ще бъде представена глобалната версия на miui 10, както и поне един телефон (Вероятно Ми А2 или Y2)
Събитието започва след около 3 часа и може да бъде следно на живо тук: http://event.mi.com/in/realyousmartphone


[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz, GH0STFACE, milenvn, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Много са ми забавни индийците, като почнат да говорят на английски. Едно такова мекично Big Grin  Като изключим поредния еднакъв телефон дето пускат, частта за MIUI 10 беше интересна. Доста добри подобрения ще направят. Софтуера ми хареса.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

да. реално за техния пазар преименуваха redmi S2.
в останалия свят ще си остане с китайското име.
Дано да не омажат ъпдейтите и да продължи да снима като на презентацията Wink

И като слушах вялото ръкопляскане все си мисля, че индийците очакваха някакво Ми 8 и Ми банд 3 да покажат...
Цитирай
#4

А тая тъпотия, с различните имена за различните пазари, направо ме убива. За омазването не съм сигурен, индийците са способни на това. Като гледам сега, как мажат. Иначе впечатляващо от към софтуер. Повечето са визуални неща, но са наблегнали и малко 'под капака'. Ще видим как ще е в действителност.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

всички го правят това с имената.
honor 8, например е p8 lite 2017 Smile
може да спазват някакви правила, за да няма обърквации и то най-вече за клиентите.
Още помня как забраниха Mi Pad в Европа, защото много приличало името на iPad...
без думи съм и няма да коментирам, за да не обидим някой фен на друга мобилна OS
Цитирай
#6

Е да, ама Honor си е марка на Huawei. И няма как да ти го продадат, като p8 Lite. Докато при тях е възможно. Да е говорим за различния хардуер (камерите) в различните пазари. Абe голямо мазало.
Поне пустия AI за камерата, ще е наличен и за моделите с една оптика. Макар че лично за мен, това не ме блазни. Аз ли не видях или нямат асистент? Имаше очаквания, да покажат нещо в тази посока.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#7

Имат асистент, но е само на китайски, засега.
Иначе щяха много да тръбят ако имаше и английска версия.
Мандарин иска китайския, така че спрях да си говоря с него Smile
Цитирай
#8

Е значи нямат. А докато ни огрее и нас, ще минат две три версии на MIUI. Но пък в този свят, май е добра идея да учим китайски.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#9

какъв телефон представиха.. че не успях да го гледам! разбрах..

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)