Анкета: Кой метод за отключване на смартфона си използвате най-често? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Пръстов отпечатък
74.74%
71
74.74%
Лицево разпознаване
6.32%
6
6.32%
Ирис скенер
1.05%
1
1.05%
Фигура/Шаблон
1.05%
1
1.05%
Пин код
1.05%
1
1.05%
Парола
0%
0
0%
Knock Code
0%
0
0%
Стандартно - Плъзгане/Почукване
14.74%
14
14.74%
Друг
0%
0
0%
Без заключване
1.05%
1
1.05%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой метод за отключване на смартфона си използвате най-често?
#1

   AndroidBG ви пита...


"Кой метод за отключване на смартфона си използвате най-често?"


[Изображение: android-unlock-methods1.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на AndrоidBG за това мнение:
  • vargala81
Аксесоари
#2

Нищо повече от плъзгане.

[Изображение: attachment.php?aid=21131]

...


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
#3

Пръстов отпечатък, ако нещо се объркали или загубя няколко пръста... цифров код.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
#4

Пръстов отпечатък. Бърз, удобен, сигурен и не се налага да натискам power бутона. Като резервен вариант, или в случаите когато не искам да вдигам телефона от маса използвам Knock Code, който изисква минимум 6 почуквания по различни области на екрана и също не се налага да натискам бутони.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#5

Пръстов отпечатък.Според мен е най доброто и най бързо става.Без излишни движения,като плъзгането например.

POCO X3 NFC 6/128
#6

Пръстов, за сега ми се вижда най-доброто, функционално и бързо откл. Жалко че на мокар пръст не работи.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#7

Двойно почукване. Много ми е удобно.
#8

Пръстов отпечатък Tummenupp

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#9

ИПръстов отпечатък, по сигурно е и за банковото приложение.

времето е като парите - никога не стига
#10

Доста време ползвах пръстов, но вече не го ползвам. И код нямам.
Просто плъзвам и това е.
#11
Big Grin 

Пръстов отпечатък, защитен от шаблон код, т. е. ако нещо не работи я със скенера, я ми няма пръстите. Big Grin Нищо от другите не съм използвал и не мисля и да използвам. ПИН кодът ми е алтернатива на шаблона, ако по някаква причина трябва да го заменя.

Двете уникални черти на всеки индивид са ушната мида и пръстовият отпечатък. Третата са очите. Ухото е ясно защо не може да се използва, остават другите две, от които окото е по-лесно за манипулиране, освен ако технологията не стане твърде развита. Не че отпечатъкът не може да бъде манипулиран също, но все пак говорим само за телефони, не за американски екшън филм.
#12

Дактилоскопски отпечатък .?

Smile
#13

Пръстов и ирис скенер. И двете са активни, което хване първо.
В автомобила - смарт ънлок...
#14

Лично за мен пръстови

Пръстов отпечатък на ябълката, а на сони-то използвам шаблон, защото няма пръстов четец

<--
#15

Плъзгане, нищо допълнително. Бих използвал пръстов отпечатък или разпознаване на лицето ако ги имам. Всичко без излишни движения и натискания ще ми е фаворит.

Lenovo P70 + MIUI 9
#16

Пръстовият отпечатък е най-удобният начин за мен. Бързо и удобно. Минус е че не става с мокри пръсти, но не е болка за умиране.

Готино е че може да си отговаряш на обажданията с него в неудобна ситуация.

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
#17

(2018-06-08, 17:33:53)fifth_root написа:  Двете уникални черти на всеки индивид са ушната мида и пръстовият отпечатък. Третата са очите.
Явно не си чувал за четвъртата- зъбите

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#18

Пръстов отпечатък. При мокри пръсти не работи, тогава ползвам код.
2.6.0.0

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#19

(2018-06-12, 17:03:20)nehranimaiko написа:  Явно не си чувал за четвъртата- зъбите

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Явно съм я забравил, не е като да не съм я чувал. А може и да съм пропуснал умишлено останалите, за които ти може да не си чувал: езикът, гласът, устните (като отпечатък), отпечатъкът на ходилата, ретината.
#20

По принцип, уж новия сензор от Qualcomm, който мисля вече го има в някой друг телефон, работи и с мокри и мръсни пръсти Smile
#21

За мен пръстовия отпечатък и лицевото разпознаване са безсмислени. Причиняват ми повече неудобства, Не са по сигурни, а когато не сработят бързо са дразнещи. Ползвам си фигура. Но аз няма какво да крия точно пък в телефона. Семеен човек съм и паролите само биха провокирали излишно любопиство.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
#22

Пръстов отпечатък и алтернативно - ириси.

Над силата е само умението да я владеем!
#23

Пръстовия сензор. Преди години като си купувах телефона наличието му изобщо не беше критерии и смятах, че е само за престиж, но се оказа много удобен, практичен и сигурен начин. На следващия тел пак ще го има, задължително отзад, до камерата.
#24

Пръстов отпечатък, най-удобния начин замен. Няма натискания на бутони или пулене в телефона. Да и дава някаква защита.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#25

Ирис/пръстов
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)