Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте активация набира се*#*#86583#*#* и е за кленти на теленор редми 4х го подържа .нека да сподели някой как е.има ли иконка.
Цитирай
Аксесоари
#2

То хубаво,но не трябва ли и другия абонат да го поддържа и да му е активно,че да има полза?

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#3

Да трябва
Цитирай
#4

Някой ще се наеме ли да разясни? Какво е това?
Цитирай
#5

Кристален звук само че за България теленор го пускат колега от форума за samsung s8 много добре и точно го е обеснил
Цитирай
#6

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=93709

Говорих на скоро с приятел използващ Xiaomi, но не знам какъв модел. Включи ми се HD-то и звука беше малко по различен та разбрах, че и той има.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

Аз съм на Теленор, реших да набера кода да видя какво ще се получи, но явно тази функция е била активирана, изписа ми че я деактивира. Набрах кода отново, изписва че е активирана, но нямам никакви иконки. Защо ми се струва, че съм го виждал това някъде из менюто? Точно изписано ей така: VoLTE?
Цитирай
#8

Икона за тези функция няма.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#9

В настройките на SIM картата, на първа линия. Има го повече от година. Аз пробвах с две Xiaomi-та с карта на Теленор, обаче явно не сме от избраните. При разговор от LTE преминава на H (3G).
Цитирай
#10

Да така се пише VoLTE.не знам нищо за тази услуга затова питам за икона,само знам че при мен след всеки ъпдей изчезва и като въведеш кода се появява
Цитирай
#11

(2018-06-08, 18:39:19)go6071 написа:  Здравейте активация набира се*#*#86583#*#* и е за кленти на теленор редми 4х го подържа .нека да сподели някой как е.има ли иконка.

(2018-06-09, 07:16:20)valentyno написа:  Аз съм на Теленор, реших да набера кода да видя какво ще се получи, но явно тази функция е била активирана, изписа ми че я деактивира. Набрах кода отново, изписва че е активирана, но нямам никакви иконки. Защо ми се струва, че съм го виждал това някъде из менюто? Точно изписано ей така: VoLTE?
И при мен беше активно.Но никаква индикация.Разговорите си преминават в 3G

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#12

Трябва и отсрещния абонат да я има активирана и да сте от избраните (за сега) .
Цитирай
#13

Или са го пуснали и за Мтел( А1) или просто redmi 4x си го има активирано фабрично. Реших да пробвам кода и като го набрах ми изписа на англ. , че съм деактивирал volte , та трябваше пак да го активирам.
Цитирай
#14

Да редми 4х го има фабрично.проверява се настройки-управление на сим картата 1-вото е данни активирани.2-рото е VoLTE активирано .когато го няма или не може да се активира се въвежда кода.моя телефон съм го взел от магазин на виваком и има регион само Китай и не беше VoLTE активирано и след всеки ъпдей го няма.
Цитирай
#15

(2018-06-08, 18:39:19)go6071 написа:  Здравейте активация набира се*#*#86583#*#* и е за кленти на теленор редми 4х го подържа .нека да сподели някой как е.има ли иконка.

Може и да го поддържа ама не и това на нашите оператори. Активирах волте и на двете карти ама иконата я няма. От Xiaomi казват че го поддържат за Индия. За България казват че с кода можеш да го активираш но ако не тръгне те не носят отговорност.
Цитирай
#16

Е, нали трябва и на 123 да се пусне
Цитирай
#17

За редми 4х не е пуснат поне от виваком обаждах им се щяло да има и друга актулизация на системата за др.телефони
Цитирай
#18

имам предвид да се обадиш на теленорския 123 и да кажеш, че си с р20, за дати пуснат услугата.

На виваком го активираш като пратиш sms на 1701 с текст START през р20
Цитирай
#19

(2018-08-31, 13:21:13)suffer написа:  имам предвид да се обадиш на теленорския 123 и да кажеш, че си с р20, за дати пуснат услугата.

На виваком го активираш като пратиш sms  на 1701 с текст START  през р20

Става и с обаждане казваш че си с p20 и като пратиш смс ти връща смс че услугата не може да бъде активирана питат те за версията на софтуера диктуваш им тази от сайта на Виваком и ти казват че те добавят ръчно в системата. Ама с Redmi 4X не тръгва волте.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)