Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10

Интересно ми е дали на Honor 10 ще работи 4G+ (1800+2100)?

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
Аксесоари

Да работи в UK съм и ползвам сим карта на Vivacom в роуминг и съм на 4g+
Цитирай

Здравейте искам да ви попитам за някой бг сайт за протектори/калъфи и тн. за Honor 10 .
Цитирай

Аз си взех много хубав прозрачен силиконов гръб от подлеза на Плиска в София , имат магазини и по други подлези мисля , че сa Modatel.eu , но първо се обадих по телефона за наличност , защото го имаха само там. Ефекта от преливащото синьо почти не се губи , с малко надстърча от камерата и по този начин я пази от надраскване. Цената беше от порядъка на 12лв. Имат и стъкла и разни други калъфи за този модел.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Кой цвят се води от преливащите, примерно bluе е само синьо или от преливащите ? И заслужава ли си да взема версията 4/128, мисля че 4гб рам са напълно достатъчни.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Всички цветове са преливащи , като при черния е най-слабо изразено , най- много прелива при синия , който става лилав под определен ъгъл. Версията с 128 я има с 6Gb RAM , но и 64/4 върши идеална работа , поне на мен .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

А сравнен с Mate 20 Lite как е, приоритет ми е камерата, а Honor 10 при слаба светлина май издъхва.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Не знам за Mate 20 Lite , но HONOR 10 прави отлични снимки при слаба светлина особено след ъпдейта .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Някой включил ли се е за Emui 9.0 Beta?
Цитирай

Как се включва

При снимки на открито когато е тъмно, снимките с хонор 10 са отвратителни, дори и след ъпдейта, показва се бяло петно откъм светкавицата сякаш има силиконов гръб отзад. По напред в темата има снимки. Иначе през светлата част и на тъмно в стая е ок

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Записването за Android 9 Beta вече тече! [Изображение: e5dc1dafc3e813ac929950bae4e4fbb4.jpg][Изображение: c908b40057c5bddec8fdb0cb99c9ecd1.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мисля , че не е Android 9 а нещо друго ма ще видим какво .
Цитирай

Здравейте на всички.
Планирам евентуална покупка на Хонор 10 и събирам полезна информация.
Искам да ви попитам първо дали разпознаването на лице е по-надежден и бърз начин за отключване на телефона в сравнение сявно недотам добре работещият пръстов скенер и как става това отслючване на практика?

Благодаря! Smile
Цитирай

Колкото и нощни снимки да правя , примерно вечер на улица , не виждам нищо "трагично" , а напротив . На закрито много добри снимки също . Не знам какво се очаква и с какво се сравнява ,но за мен са на добро ниво .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Ето вечерните снимки:

П. П:около мен няма друга светлина, която да пречи, силиконовото гръбче е свалено при снимките. През деня снимките са си супер и в стая на изгасена лампа също са ок. Само при такива снимки на открито е така.С версия В143 pach02 съм в момента


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Имаш някакъв проблем. Сега ще се опитам да кача снимка от моя.
Със зум на нощен режим. Ама нещо с намаляването не се получи и стана така. Но иначе снимката си е перфектна.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

М даа , не са добри , но при мен в пълна тъмнина стават доста по прилични , може нещо при теб да не е наред .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Чисто нов съм го купувал, нито веднъж не е изпускан, какво предлагате, на леге може ли да го проверят какво му е, има ли я още тази услуга всеки петък да се прави диагностика

Ето още две които на на пулна тъмнина, но снимани на около 2м.Тук при тях няма проблем.Като го занеса какво да им кажа, веднъж прави хубави снимки, веднъж не. Ще ме изгледат малко тъпо. Моля някой да направи подобна сминка за да ги сравним. Онзи ден в един парк пак излизаха толкова зле като предните три


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Нещо явно съм прекалено тъп и не мога да я кача в оригинален размер.
Цитирай

Аз ги правя не на нощен режим без светкавица, а на снимка тази опция която си е в средата с светкавица на автоматичен ражим, при нощни снимки няма светкавица, а и при по-предния ъпдейт нямаше нощни снимки

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Определено нещо не е наред с тая "мъгла" на горните 3 снимки. При мен такива неща няма.
Прави перфектни снимки нощно време.

[Изображение: 038768105.jpg]
[Изображение: 038768106.jpg]

Първата е на нощен режим, втората на авто БЕЗ светкавица.
Светкавицата се ползва само като имаш близък обект, иначе става е такава мъгла като при теб.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • gogostiv
Цитирай

Ето и две на нощни снимки, отброява ми 6 сек.итогава снима, тук е ок

П. П:колега би ли направил същите снимки на автоматичен режи с светкавица, благодаря

Значи и при теб с светкавица става така като мъгла така ли.?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

При мен на авто със светкавица и силиконов гръб почти в пълна тъмнина навън няма никаква мъгла. Иначе колегата по-горе е прав, светкасицата е за сравнително близки обекти.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Между другото след последния ъпдейт пръстовия отпечатък е мнооого по добре.
Цитирай

(2018-10-01, 08:00:04)skiman написа:  Между другото след последния ъпдейт пръстовия отпечатък е мнооого по добре.

Аз вчера го взех, доста добре си работи скенера, но с лицевото разпознаване е дори още по-бързо отключването!
Не грее изобщо, моят дойде със силиконовият гръб, който между другото освен че пасва идеално, е и по-твърд, напълно прозрачен, нищо не се губи от чара на телефона. Дисплеят има много добро олеофобно покритие, махайте протектора веднага, той е ужасен... Wink 

С432Patch01
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)