Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10

Как е микрофона при видео при по - силен шум, например в дискотека ? На моето Мейзу това му е кусура, трябва да закривам втория микрофон, за да се чува по-добре и като чух P20 Lite също е доста зле, а са горе долу на едно ниво с Honor-a.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари

Ако поръчам AL версия какво значи? Китайска ли е, може ли да се сложи глобален ром ? Голяма разлика имат в цената с EU версията.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Не знам да има китайска версия. Всички са с AL камера. Освен ако поста не е за някоя друга тема.
Не знам телефон, който да снима с хубав звук в дискотека или на концерт. Все пак ву микрофона въздействат 120-140 децибела звуково налягане.
Цитирай

   
     


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Нямам престава какво е това Al/Eu. Аз съм го взел от тука.
Цитирай

(2018-10-07, 14:07:37)Rad0slaw написа:   

По-добре дръж на EU-то, по-сигурно ми изглежда... Sleepy
Цитирай

Разликата е 200+ лв Big Grin На другите обяви всичките са AL.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Защо не им пишеш на тези от магазина , да ти дадат обяснение .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

В описанието търговецът е казал какви са разликите - EU версия има global firmware, не съдържа китайската азбука, поддържа LTE Band 1/3/7/20 и зарядното е за нашите контакти в ел. мрежата. В AL версията има Chinese firmware, китайска азбука, поддържа LTE Band 1/3/5, зарядното е US версия. И двата варианта имат Google Play Store, в България всички оператори използват LTE Band 3 (според сайта willmyphonework.net).
Аз съм притежавал Honor 6 Plus (също китайска версия, закупен от Китай) и не съм имал затруднения при използването му в България. Според мен не би трябвало да имаш проблем с AL-версията при ползване в България, ако пътуваш в чужбина трябва да провериш какви честоти използват за LTE Band.
   
PS Пропуснах да спомена, че имах OTA ъпдейти от Android 4.4 до Android 6, а китайските приложения, които бяха инсталирани ги премахнах без проблем.
Цитирай

Благодаря ти ! А мога ли да сложа глобална версия, щото сега съм с китайска версия на телефон и не че ми е проблем, ама някъде си има китайските букви.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Мисля, че не можеш. Но тази китайска, която ползвах на Honor 6 Plus, нямаше китайски йероглифи или непреведени неща от менюто. Освен това мисля, че вече много трудно се отключва bootloader-a (Ако греша някой да ме поправи). По никакъв начин не се разбираше на моя телефон, че е с китайски firmware.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Загрява си телефончето, не е шега.
Не че чак да пари, но все пак.

И то не от игри, а от регулярна употреба - фейсбук, ютуб, такива пущини всекидневни...
Цитирай

Не съм забелязал никакво загряване.
Цитирай

И моя не грее.

huawei p30 pro
Цитирай

Затопляне, колеги, просто затопляне, не е нещо особено.

Отделно от това телефонът е просто възхитителен!
Аз даже от няколко дни го ползвам без силиконовия гръб и забелязвам, че на гърба(с черният вариант съм) на практика не остават видими отпечатъци, докато на силиконовия гръб оставаха...
Цитирай

Абе без протектор захвата на телефона е перфектен. Обаче оставиш ли го някъде и потегля сам.
Цитирай

Аз пък имам VoLTE. Говорих с няколко приятели, които също имат и чесрно казано не мога да открия някакви съществени разлики в качеството на разговорите. Като цяло, телефончето е много добро. Аз съм със сикиконов кейс защото хич не мога да пазя. И трети протектор сменям-аз слагах, в сервиз ми слагаха, е, няма! По краищата си е отлвпвн и толкова. Поръчала съм активен калъф, но още го чакам от али. Има ли нещо специфично за поставянето на активен калъф?
Цитирай

Защо си не направите теми за телефона, за да има раздел, ако искате и аз ще ви направя, само кажете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • pasho
Цитирай

Как активира volte? Имаш ли опцията в меню мобилни мрежи?
Цитирай

Като сложа теленорска карта се появява voLTE но никъде не ми излиза иконка като на р20.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei p30 pro
Цитирай

Не съм активирала нищо, днес ми се появи иконата на VoLTE в горния ляв ъгъл на лентата за известия. В настройки =>мобилни мрежи има опция за вкл. и изкл. на функцията.
Цитирай

На теленор ли е картата Vess 77

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-10-18, 20:56:17)pasho написа:  Като сложа теленорска карта се появява voLTE но никъде не ми излиза иконка като на р20.

Аз трябваше да се обадя на оператор на Теленор за да ми го активират!

Има нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

При мен излезе записването за бета emui 9.0 в Англия но вече се бях записал за GMS Beta Activity и втора седмица чакам да ме удобрят, но нищо и сега не мога да вляза в бетата за Емуи тъй като пише,че вече съм запидан за друг проект тъй че ако решите да чакате за Emui не се записвайте в GMS да не се окажете като мен в чакане и нищо.Писах на екипа да ме отпишат ама и от тях нищо трябвало д почакам малко по дълго.
Цитирай

(2018-10-18, 19:20:15)Vess 77 написа:  Аз пък имам VoLTE. Говорих с няколко приятели, които също имат и чесрно казано не мога да открия някакви съществени разлики в качеството на разговорите. Като цяло, телефончето е много добро. Аз съм със сикиконов кейс защото хич не мога да пазя. И трети протектор сменям-аз слагах, в сервиз ми слагаха, е, няма! По краищата си е отлвпвн и толкова. Поръчала съм активен калъф, но още го чакам от али. Има ли нещо специфично за поставянето на активен калъф?

Здравей, като купувах телефона ми подариха активен кейс и селфи стик на марката. Кейса се слага като всеки останал, но мен не ме кефи зщото не се вижда готиния цвят на телефона. Smile

И да попитам, устойчиви ли са дисплея и задния капак на надраскване, че ми е грозно с протектора и силиконовия калъф..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)