Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10

Устойчиви са. По задния капак остават много отпечатъци. И е адски хлъзгав. Внимавай къде го оставяш, че потегля сам. Иначе на дисплея покритието е много добро.
Цитирай
Аксесоари

Защо някой модератор не направи раздел за модела, ще е по-удобно, а и мисля, че вече доста хора са с него.
Цитирай

Щото не е шайоми или самсумг. За ноут 9 им направиха тема веднага след премиерата, тука ни правят раздели в други.
Цитирай

Ще имате и вие, вече направих теми, ще има и още, бройката си я имате, само пишете. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Big Grin 

С теленорска карта съм. Според мен пък, телефона е изключително нежен и не устойчив на никакъв терор - ама аз съм палачор и никак не мога да пазя. Още на втория ден лекинко го изтървах, хем от ниско, но на рамката имя обелено. На дисплея също имам една едва забележима драскотина, за която нямам никакво обяснение. Моя тел е черен и аз много си го харесвам, но при моята експлоатация без кейс и протектор просто никой телефон няма шанс да оцелее. От алиекспрес си взех силиконов прозрачен кейс, който обаче е с черна рамка, та сега не се вижда одраното. Протектора,  както писах вече си е отлепен, по-точно не добре залепнал по краищата, но не е болка за умиране. Иначе да, дисплея е много хубав и почти не остават отпечатъци.
Цитирай

Всички телефони със стъклен гръб са чупливи и хлъзгави , затова поне едно прозрачно силиконово гръбче е абсолютно необходимо .Това , което сложих но моя Honor10 не пречи да се виждат преливащите цветове , а предпазва и "залепва" отлично в ръката .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Пишете и в другите теми. Тогава може и да има разделче. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Телефона има темите за раздел. Но защо няма не знам, аз съм докладвал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • georgieff21
Цитирай

Някой вече има ли китайска версия, знаете ли как стоят нещата там ? Не е само няколко китайски букви в китайските приложения, както ми каза китаеца.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Пуснаха промоциите в Алито и днес ще го поръчам, обаче ще е китайската версия и поддържа честоти 1/3/5, китаеца ми каза, че ще работи с нашите оператори, но ме посъветваха да питам още някой, защото той бил търговец и не можело да му се вярва. Вие какво ще кажете ? И като цяло заслужава ли си китайската версия, ще имам ли главоболия ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Не го разбирам това. За да спестите 100 лв се правите на "маймуни". Най-великият го е казал - икономията е майка на мизерията.
Цитирай

Разликата е 200, което не е малко. Като не можеш да помогнеш що се обаждаш, бе мама му стара.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Радо , дай линк към телефона за да можем да изкажем някакво становище.

Smile
Цитирай

Цък.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Ето съответните честоти на които телефона работи . Ти ще си прецениш с оглед на това с карта на кой оператор ще го ползваш дали ще работи.
FDD LTE -B1-2100MHz
B3-1800MHz
B5-850 MHz

Smile
Цитирай

Мерси, обаче нищо не ми говори. Ще работи ли с всички бг оператори ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

2G capabilities: GSM 900, GSM 1800
3G capabilities: UMTS 900, UMTS 2100
4G capabilities: LTE 1800
Това са честотите които се ползват у нас .

Smile
Цитирай

Благодаря ти. Ако разбирам правилното, значи всичко ще върви добре и да поръчвам докато не са изтекли промоциите ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Да споделиш мнение когато дойде тела .
Успех и дано не го спрат на митница ! Smile

Smile
Цитирай

Дръпнатия сега ми писал, че само за Виваком ще работи, пък аз точно тях не ползвам.

Edit : Поръчах син 4/128 с китайска версия, дано няма проблем с българските оператори.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Ще рботи без проблем ,аз си поръчах Хонор 7Х АL 4/64 той е само за Китайския пазар ,работи без никакъв проблем на Теленор и Виваком,предполагам и с А1 няма да има проблемПредварително го бяха настроили за региона и само сложих картата и тръгна на Български,не забелязах никакви китайски приложения или йероглифи.Днес поръчах и Хонор 10 син 4/128.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
[-] 1 потребител изказва благодарност на бкараванов за това мнение:
  • Rad0slaw
Цитирай

Намирането на зеления цвят тук е май невъзможно, а? Sad
Май алтернатива ще остане син...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Възможно ли е китаеца да удължи времето за изпращане, защото не му остава много, а и от преди 11.11 не ми пише негодника.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Ако си пазарувал от търговеца който даде като линк ,не се притеснявай ще ти го пратят имат 8 дена докато го изпратят/обикновенно е към 7-8 ден/но след като го пуснат пристига за две седмици максимум.Нагласят ги за България и ги пуска като МП3-ка пристига направо в пощата с проследяване.Разбира се винаги може да го спрат и на митница но толкова много пратки минават,че съм на 99% сигурен че ще мине без ДДС.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

От него е, разбрали сме се да пише по-ниска стойност и друго име, той ми писа, че има забавяне, заради 11.11. И да го спрат на митницата не е проблем, дано дойде скоро, че ми трябва. Благодаря иначе ? Ти от там ли поръча ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)