Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10
#51

и при мен пръстовия отпечатък не хваща добре, но аз съмго направил да откл. с лицево разпознаване. Интересното е, че хваща и на доста тъмно, което е ок.
са съм с ъпдейт В131, но отгоре ми пише patch1

п. п:един пръст не може да се вкара няколко пъти, защото като почне сканирането го разпознава като вече записан.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

И при мен е тази версия. Има готов 145, ама не е одобрен. А и ФФ май не работи с Орео, та само гледам какво се появява там.
Цитирай
#53

И при мен телефона дойде с COL-L29 8.1.0.131(C432) , одеве дойде нова актуализация и накрая стана (C432Patch01)  имаше доста подобрения изписани , но все за Google , не видях за стабилизация на камерата .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#54

Друг ъпдейт не енимало


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#55

Днес ходих в теленор да го взема, но имаха наличен само черен цвят, а аз искам син, та утре ще ми донесат син. Не можах да разгледам телефончето понеже мострените са пластмасови, което за мен е много тъпо... Гледах всички възможни клипове в youtube, но все пак ако не ви затруднявам много, бихте ли качили малко снимки да добия някаква по реална представа и вашето мнение какво е относно камерата? Smile
Благодаря!

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#56

Камерата съизмерима с на Р10 е по-добра. Не мога да кажа как е спрямо Р20 и Р20 про, но за моите нужди е повече от добра.
Самият телефон като визия е произведение на изкуството. Като сглобка, дизайн, материали...тия преливащи цветове на слънце отзад са брутални.
Да по гърба остават отпечатъци, ни пък учудващо добре се чистят. Докато е в джоба леко го "тръквате" в панталона и всичко е изчезнало. Лично при мен гърба седи много по-стабилно в ръката, отколкото Р10. Тука все едно прави вакуум на дланта.
Днес сложих картата отново в Р10, да си го погледам преди да го заслия.
Екрана на Хонор-а е много по-светъл и ярък. Но ще взема и двата да ги погледна на слънце. Струва ми се, че на Р10 е по-контрастен. По-четлив, но може и да е субективно. Нарочно сложих едни и същи теми и на двата, че да няма разлика. Ще докладвам по-натам.
А и като, че ли Р10 работи по-мазно. При Хонора всичко се случва някак си мигновено, а При Р10 е по-мазно, не лагаво, а ...абе не знам как да го обясня :-)
п.с. Настройките и на двата за скорост на анимациите са по подразбиране.
Цитирай
#57

Сложете на Хонора склала на анимациите на 1,5 и вижте дали ще ви хареса .

Smile
Цитирай
#58

Здравейте! Вчера си взех телефончето и впечатленията ми не са особено големи. За мое съжаление телефона загрява прекалено много, чак пари и едвам се търпи около слота за сим картата и бутоните за звука.  Предишниня ми телефон нокия 6, абсолютно никога не съм го усещал толкова горещ, а е на три пъти по ниска цена... Дори в момента като го пиша това ми лагва от време на време, което за мен не е нормално. Сензора за пръстовия отпечатък също не ми допада как лови, да бяха сложили вибрация поне...

Дисплея не е нищо особено, не се заблуждавайте по ревютата...  Дизайна е хубав, но не е нещо Уау. От теленор няма силиконов калъф в опаковката така, че не се надявайте. За сега толкова, че май само минусите изтъкнах...

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#59

Не съм забелязал каквото и да било топлене, нагряване или друго. Лаг също. Сензора е така. Вибрация си има. Пусни си я от менюто за звука - Вибриране на навигационен бутон. Дисплея е същият като на Р20, който е с 300 лв по-скъп. Аз там забележки нямам.
Дизайна е субективен фактор и всеки има право на собствено виждане. Един Пикасо, може да вижда самолета като гранитен блок.
Цитирай
#60

греене има и при мен, стига до 40 градуса, през android assistant, това си е доста. Така беше и при p9 и при huawei nova, но те са с алуминиев заден капак. Преди с хонор 8 лайт нямаше такова греене.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#61

Все пак навън е 30 градуса. Да грее, да грее, колко да грее?
Аз лично лятото не обръщам внимание. Ще видим зимата как ще е и ще преценим дали наистина грее или не.
Цитирай
#62

С новият ъпдейт може и да не грее.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#63

Доста си грее, чак да ми пари на шепите и да става нетърпимо... За Вас може да е нормално, но за мен не е! С нокията проблем с греене нямах колкото и да е топло, колкото и да го товаря. Пусната е вибрацията и тя действа едвя когато задържа сензора... При еднократно натискане няма вибрация(скрил съм си навигационните бутони).

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#64

Какво прявите с този телефон, че така ви грее? Може би някакви тежки апове? И моя загрява , но съвсем леко, дори понякога си мисля, че се затопля от ръцете ми. Ако чак толкова силно ви грее, може би наистина не е нормално и може да се консултирате с продавача?
Цитирай
#65

При мен си грее нормално ,но игри не съм му пускал , предишният ми телефон G3 грееше повече , че чак му пожълтя дисплея на места .
Протектора , с който идва телефона влошава качеството на дисплея , без него е по-добре особено на слънце.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#66

(2018-08-08, 16:36:42)nikid написа:  Протектора , с който идва телефона влошава качеството на дисплея , без него е по-добре особено на слънце.

Аз за това го разкарах още в магазина. И не остават толкоз отпечатъци.
Цитирай
#67

дойде ъпдейт В143, 588мв. Ако някой иска да провери отгоре с тритe точки в дясно за изтегли пълния пакет, да сподели колко мв е, защото аз избързах и го качих


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#68

Да и при мен дойде , и я пуснах да се инсталира .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#69

Дойде и при мен. 588 мб
Цитирай
#70

Честито да ни е! Остава да установя разликите Smile игри не играя, ама снимки обичам. Какъв протектор е добре да се сложи? Аз все още съм с магазинския, не смея да го махна, че каквато съм,, сръчна"...
Цитирай
#71

Махай смело. Това фолио така или иначе няма да ти спаси дисплея.
Цитирай
#72

Извинявям се предварително за глупавия въпрос, но ще съм благодарна, ако някой ме просветли по въпроса за снимките на нощен режим. Цъквам да заснема и се появава един таймер, който отброява обратно 50 секунди. Е, не мога да седя неподвижно през това време  докато чакам-какво?
Цитирай
#73

Е сега пробвах. При мен най много седи 6 сек.
Цитирай
#74

https://www.kaldata.com/телефони/huawei-...5.html/amp

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#75

Поне като давате подобни линкове опишете с няколко думи за какво иде реч .Тази новина вече я научих по-рано...

Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)