Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10

Да и аз го поръчах от там,само че на 12. 11.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Вчера забелязах на бял екран, горе в ляво имам жълто петно вертикално, дълго около 2см.
Другата седмица ще го закарам да направя рекламация в Теленор. Телефона е закупен началото на август месец. Въпроса ми е дали при някой друг го има също и дали това не е като фабричен дефект.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Това е лепило. Фабричен дефект си е. Трябва да ти сменят поне дисплея или направо телефона
Цитирай

(2018-11-17, 08:36:04)бкараванов написа:  Да и аз го поръчах от там,само че на 12. 11.

Часове му остават преди да ми откажат пратката, да се надяваме, че ще го пусне ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Моя днес го пуснаха.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

Моя на 18-ти, поръчах го с Honor слушалки, макар че съм свикнал с блутут, да има, пък ако са качествени може и да се използват.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Какво става с твоят ? Аз все още нямам статус от трак кода и ме съмнява да дойде скоро.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

(2018-11-20, 19:34:30)бкараванов написа:  Моя днес го пуснаха.

Отказаха ли ти го ? Нямах никакъв статус до днес и като погледнах - shipment cancelled, много ме е яд, че чаках близо месец и всеки ден проверявах за статус и накрая дедовия.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Писах на китаеца че уж е пратен пък пратката я няма все още в сайта на превозвача но не ми е отговорил.Ако го откажат ще съм два пъти прецакан понеже имам и 50$ купон към покупката.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

Както казва великия Тодор Колев - икономията е майка на мизерията.
Цитирай

И мойта е отменена.

(2018-12-02, 15:38:17)skiman написа:  Както казва великия Тодор Колев - икономията е майка на мизерията.
Къде пък видя икономия и мизерия.Ползвам си последния телефон от подписа,ако дойде този за 375лв берекет версън на чист английски,ако не дойде ще ми върнат парите/това вече съм го отработил/ пак ще си ползвам П10 лайта.Каква мизерия те гони не знам.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

Добре де, как може да чакаш почти месец, вече да си готов да си получаваш пратката и изведнъж да ти я откажат. Даде ли някаква информация защо го направи, аз едва ли ще мога да проведа някаква комуникация с търговеца, защото като видях, че е отказал пратката реагирах малко остро.

@skiman Теб не мога да те разбера какво искаш. За втори път го казваш това. Първият път беше когато питах за китайската версия, сега, че пазаруваме от АлиЕкспрес. Какъв ти е проблема не знам. Като си много заможен купувай си от България с безбожна надценка. Аз например съм на 19 и сам си изкарвам парите и разликата от 200+ м/у китайската и глобалната не ми е маловажна, камо ли разликата в цената от китайската версия и българските цени. Като може защо да не спестим ? Селянин дошъл да се заяжда.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

За първи път ми се случва да анулират пратка, имам около 300 покупки за две години от алито. Имам и една пак със Сингапурските пощи дето е в полет вече два месеца. Писах на търговеца да видим какво ще отговори. Може да я прати със друга поща, важното е да има проследяване.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

Вчера отворих диспут,днес вече е одобрен и чакам да ми върнат парите и купона.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

Здравейте. Може да ви се стори тъпо, но адски много ме дразни това известие ако някой знае маха ли се не се ли моля да сподели.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-12-10, 23:41:31)Ninchi26 написа:  Здравейте. Може да ви се стори тъпо, но адски много ме дразни това известие ако някой знае маха ли се не се ли моля да сподели.
И аз се чудя същото...

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

Old: Samsung Galaxy S4 | Samsung Galaxy S4 Black Edition | Samsung Galaxy S5 | LG G3 | Samsung Galaxy A5

Now: Samsung Note IV
| Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай

От настройките на месинджъра се маха.
Цитирай

В Емаг уж имат наличен зеления цвят за 750 китна + подарък слушалките play. (чиято стойност уж в сайта я пишат към 89 лв) Смятам, че цената затова което предлагат е доста добра. Ако някой обмисля покупката на тоя модел, нека хвърли поглед и там. Аз все още се колебая заради самия модел, но като оферта смятам, че е приемлива.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

На по старите модели на Huawei имаше опция на заключен екран с почукване светва екрана. Търсих но не намерих такава опция в настройките но ако сън пропуснала ще е добре, защото си е адски удобно. Ако някой знае нещо да сподели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)