Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на Google assistant
#1

Здравейте,някой знае ли как да се премахне Google assistant от началния екран? Премахнах гО от настройките на самото приложение (точките-settings-devices),но като скролвам началния екран пак излиза Undecided Благодаря предварителноSmile
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет, пробвай с изключване на приложението, например така:
Google Play -> Help & feedback -> Browse all articles -> "Delete or disable apps on Android" -> Delete Android apps you installed, "1. Tap to go to Application Settings". След това от скритото меню което ще се отвори, се забранява действието на въпросното приложение.

 
Цитирай
#3

Предполагам че питаш за Новости от Гугъл на началният екран. Задържаш пръста в началния екран. Като се появи отдолу меню отиваш на Настройки. Махаш отметката на Новости от Гугъл.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на viktor11 за това мнение:
  • Pusheka
Цитирай
#4

Оо, благодаря ви много!! Направих и двете- махнах Google feed-a,махнах и досадния асистент. Живи и здрави да сте Lol
Цитирай
#5

И аз се възползвах от ценните съвети и ги премахнах.Благодаря
Цитирай
#6

Здравейте!
Извинявам се че съживявам стара тема,но смятам,че не нужно да спамя с нова защото въпроса ми е сходен.
Когато включва слушалките се появява едно известие,което ме подканва да включва Google Асистента,обаче аз не искам и е ужасно дразнещо не намирам в настройките как да го изключа ще бъда благодарен ако ме просветлите.
Прикачвам скрийншот на известието.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

(2023-07-04, 00:02:27)asen_94 написа:  Здравейте!
Извинявам се че съживявам стара тема,но смятам,че не нужно да спамя с нова защото въпроса ми е сходен.
Когато включва слушалките се появява едно известие,което ме подканва да включва Google Асистента,обаче аз не искам и е ужасно дразнещо не намирам в настройките как да го изключа ще бъда благодарен ако ме просветлите.
Прикачвам скрийншот на известието.
Трябва да забраниш Google приложението и няма да се показва отново.


Прикачени файлове Миниатюри
   



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)